Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisiléskor erős nyomást érzek...

Pisiléskor erős nyomást érzek a méhszájamnál, eddig nem volt ilyen, mitől lehet? Olyan feszítő érzés, nagyon kellemetlen, nem is tudok rendesen pisilni, mert a fájdalom miatt inkább visszatartom és kis részletekbe tudom csak elengedni.

Figyelt kérdés
38 hkm
2012. szept. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is néha olyan fura az egész hüvelyemben,mintha meg lenne duzzadva,nem is tudom,kb.mint a nedves vatta,és alig érzem,hogy jön ki a pisi. És közben én is érzem ezt a nyomást,amiről írsz. Nem tudom én sem,hogy mitől lehet.

37hkm

2012. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de még csak 14 hetes vagyok, meg nekem is be van dagadva ott lent. Igaz nekem most rossz a vizelet eredmény, nektek az jó?
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nyomást érzek,és olyan mintha ki lennék tágulva.Nagyon furcsa és kellemetlen.
2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!