Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti szex pasi...

Terhesség alatti szex pasi szemmel? Mit gondoltok, mennyire fontos? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

engem az érdekelne,hogy hogy viszonyultok a szexhez. Azt én értem h semmi baja nincs a babámnak tőle,sőt,talán még jó is neki,de mi van ha én nem kívánom??

A férfiak ezt meg nem értik.. sokat olvastam olyat h ki KELL elégíteni a férfit máshogy.. én ezt is értem.. de mi van ha én egyáltalán nem is kívánom?? már nem a párom,hanem konkrétan semmit sem..

Sem orálisan,se kézzel,sehogy sem...

Miért KELL? értem h vannak igényeik,de nekem is vannak...

Imádom a párom,szeretgetem,odabújok,megpróbálok mindent megadni neki amit csak lehet.. de egyszerűen nem kívánok semmi ilyesmit sem..


Mi a véleményetek? Akkor is bújjak össze vele ha nem kívánom az együttlétet,vagy mit csináljak??



2012. szept. 13. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nincs olyan hogy kötelező. Vannak igényeink, neki is van. Igazából ha egyáltalán nem kívánod, akkor beszéld meg vele! Van ilyen.

Én a terhességem elején ugyanúgy kívántam, aztán a közepén volt 2-3 hét amikor alig- akkor nagyon alvós, fáradt is voltam. Most ugyanannyira kívánom- normál mennyiséget, de bizony már-már nehézkes, akár az is hogy a férjemhez közel bújjak, a pocak mérete miatt. Meg amitt h most már csak akkor kényelmes feküdni ha kipárnázom magam :) De megoldjuk ettől függ. De őszintének kell lenni, és megbeszélni. És találni valami más megoldást.



37hkm

2012. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi kb a 30 hétig azért hetente egyszer együtt voltunk, sok minden más is közbe jött, időhhiány is a férjem részéről ( sok munka, költözés) aztán a 30 héten fájásokkal kórházba kerültem, azóta nem volt semmi sem:( ha egy kicsit összebújtok, sem tud rávenni? egy kis ölelgetéssel semmivel sem? párom megérti, hogy most nem lehet, de azért néha segítek neki máshogy:) ő nagyon kíván engem, de nekünk már nem is lehet, most fontosabb, hogy bennt maradjon még a babóca!!!
2012. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság,h idáig nem volt ilyen problémánk. most pár napja érzem h valami nincs rendben..

Sokat dolgozik,keveset van itthon velem sajnos,és fáradt is rendesen,így jó ha hetente 1szer szeretkeztünk.. persze csak ha neki kedve volt.. ha nekem lett volna kedvem akkor meg az volt a válasz h fáradt,amit el is hiszek,mert heti 6 napot dolgozik 15-16 órában. Most meg arra a szintre jutottam h nem érdekel a szex.. meg semmi se ami ezzel kapcsolatos..

Lehet h csak én vagyok kicsit nyűgös,de nem érzem fernek h csak akkor van valami ha neki van kedve.. de akkor aztán... na szóval így állunk..

Lehet h lelki valami van mögötte h most nem kell???

2012. szept. 13. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A normális férfi felkészül erre, és semmire sem erőlteti a párját. Az én férjem is kivárta mindkét terhességemnél azt az időszakot, amikor nagyon rosszul voltam, sokszor csak befeküdtem mellé, aztán aludtam is, hol a kimerültségtől, hol a rosszulléttől semmihez nem volt kedvem.

Amúgy a hormonok miatt van ez az egész, terhesség alatt teljesen átveszik az írányítást és az anyát arra "állítják" be , h csakis a magzatára koncentráljon, ez jobb esetben az első trimeszterig tart, de van akinél végig. Szoptatás elején ugyanez van.

Amúgy hogy lelkileg mennyit számít az, h a férj / férfi hogy álla párjához...Amikor már megjött a kedvem, nagyon szívesen voltam vele, sőt,az utolsó hetekben annyira odavoltam a szexért, h már ő kérdezgette, h "Biztos jó ötlet ez?"

2012. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsanó25 válasza:
Sajnos nálunk is lecsökkent heti egyre :( olyan fáradt vagyok (15+2h ) remélem el múlik ez az időszak ...de ma vettem tökmagok állítólag fokozza a vágyat :) remélem tényleg és a babócának is tetszeni fog :)
2012. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali... én 26 hetes vagyok és semmi..

vártam a második trimesztert, mert akkor általában a nők jobban kívánják a szexet...de semmi.. olyan vagyok mint egy bot... próbálkozom.... máshogy segíteni rajta.... .

2013. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!