Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban csak kétféle csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak kétféle csaj létezik?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm úgy gondolja, kétféle csaj van.


1.: Jól néz ki, csinos, szép, viszont romlott, értsd mint sok mai csaj.


2.: Rendes, kedves, szerény, de önbizalom hiányos csúnya


Igaz ez? Tapasztalatok?



2012. júl. 17. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
NEM
2012. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

meg van olyan is aki szépés okos ,normális is,ez ritka,de van

20F

2012. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csak egy fajta pasi létezik: felszínes, egoista, látens homoszexuális, s*ggfej?
2012. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz!!! En mar egy 3. csoportba tartozom, a romlott es csunya csaj kategoriba!!
2012. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem.Jómagam is csúnyácska voltam,de voltak emberek, akik elfogadtak ilyennek és a sok boldogságtól meg mindentől szinte kivirultam.
2012. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én úgy fogalmaznék hogy:

2 féle ember létezik.

Aki mindenre képes a céljaiért, és mindenki más...

2012. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kendrazoltan ***** válasza:
Saját meglátásom szerint ezek csak a nagy számok törvénye alapján megítélt sztereotípiák. Nagyon sok olyan lány van, amelyik egyikbe sem tartozik, hanem egy egészséges, kiegyensúlyozott átmenetet képez az általad leírtak között...a mai "csajokat" (értsd: pl tizenéves fiatal lányok) pedig gyakran befolyásolja a média, a filmekben látott dolgok, jellemek, az ilyen hülye kis lapok, mint a popcorn (nem tudom, van-e még ilyen), az im, stb, stb, aminek hatására kissé elszakadnak a realitás síkjától és ahelyett, hogy saját jellemüket fejlesztenék / hagynák fejlődni, inkább külső benyomásokra hagyják megváltozni külsejüket vagy épp jellemüket. Ne aggódj, nagyon sok más típus is van, csak egyre nehezebb őket megtalálni...és soha ne ítélj kizárólag külső alapján, bár tudom, nem könnyű... ;)
2012. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én leginkább a 3. csoportból ismerek lányokat.
2012. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Kétféle csaj van ez igaz, de nem igy. Úgy helyes, hogy van amelyik vörös, van amelyik nem.
2012. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem pont ebben a felosztásban, de tényleg kétféle lány létezik: a 170 cm-nél magasabbak és mindenki más.
2012. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!