Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák! Melyik a...

Tapasztalt anyukák! Melyik a legjobb babakocsi, ami téliesíthető?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni h decemberben születendő pici lányomnak milyet vegyek, de teljesen tanácstalan vagyok!!! Segítsetek nekem légyszi!!!

2012. szept. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia bár tapasztalatom még nincs, de én a sok keresgélés után a bergon típus mellett döntöttem! Nagy és tágas, van hozzá meleg lábzsák is, nagyon jó zárt kocsinak tűnik! Hátránya, hogy hatalmas és nehéz! :) De én azt a szempontot vettem figyelembe, h a kicsinek jó legyen, én meg majd küzdök vele maximum :D Boldog babavárást!

29hetes kismama

2012. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a Bergon q12-re szavazok. :) Igaz, hogy nehéz nagyon, de viszont a kocsi is nagy.
2012. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

mi ilyet vettünk!szerintem ez is nagyon jól téliesíthető!tapasztalatom még nincs,mert még kb 2 hónap mire megszületik a "belevaló",de ránézésre jónak tűnik és nem olyan nehéz,mint ahogyan azzal szokták a kismamákat rémísztgetni! :))) én már most imádom!

2012. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, ez elég sok mindentől függ. Milyen utakon fogod használni, társas, vagy családi házban laktok, mennyire szerettek kimozdulni, mivel közlekedtek. A nagy kerekű, nehéz kocsik inkább családi házas övezetbe valók, (nálunk pl. nem fért be a liftbe)és ha nem utaztok sokat, mert buszra feltenni őket rémálom, és általában nem csukódnak kicsire sem. Mi a nagy kocsinkat kb. 3 hónapig használtuk, mert bár jól téliesíthető, és tágas, más előnye nincs, főleg mikor már a babának is van súlya. Én egy viszonylag könnyű vázszerkezetű közepes kerékméretű travel system rendszerű kocsit ajánlanék, mert többnyire jól téliesíthetőek, és később is jól használhatóak. Két gyerekes anyuka vagyok, eddig 4 féle típust próbáltunk, de a mostani a nyerő, egy Pierre Cardin PS 685.
2012. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt:

[link]

Én nagyon szerettem.Nagyon jól téliesíthető,főleg egy újszülött babának.

Ezt már eladtam,de ha lesz kistesó akkor ezek közül fogok választani.

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!!!
2012. szept. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!