Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van ha majd menni kell a...

Mi van ha majd menni kell a 36. héttől NST-re és én nem járok be? Másik városban van két buszra is szállni kell, messze van a gyalogláshoz nagyon. Buszozni meg nincs pénzem és kocsim sincs?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarlak megbántani, de ha buszra nincs pénzed miből fogsz gyereket nevelni? Tudod az mennyibe fog "kerülni"?
2012. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne abban gondolkozz, hogy miként nem tudsz bejárni, hanem beszélj az orvosoddal a helyzetről és kérd meg, hogy fektessen be. Nem tudom, hogy lehet-e egyáltalán, de az biztos, hogy ezek fontos vizsgálatok. A baba érdekét kell most szem előtt tartani.
2012. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam sajnálom a pénzt a buszra,inkább a gyereknek vennék valamit belőle.
2012. szept. 14. 18:02
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Elég baj,ha nem jársz be! Ott a baba szívhangját figyelik és a méhösszehúzódásokat. De a szívhang a fontos,mert ha alacsony és nem jó,akkor császár lehet a vége. Vagy nagyobb baj is lehet. Pont tegnap császározták meg az egyik ismerősömet,mert alacsony volt a baba szívhangja az nst-ken.

A pénztelenséghez meg senkinek semmi köze... Csak oldd meg valahogy a bejárást,ha tényleg fontos a baba számodra! Sok sikert!

2012. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

A buszra szánt pénzed a gyermekedre szánt pénz, nem rád. Ha második gyermekünknél nem mentem volna NST-re, nem tudom, mi lett volna vele... Lehet, hogy már későn vették volna észre, hogy baj van....


Szóval menj!!!!

2012. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez egy olyan vizsgálat amit nem kellene kihagyni.szerintem erre ne sajnáld a pénzt.
2012. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
A dokival megbeszélhetnéd h fektessen be, ha neked is jó úgy.Az nst fontos vizsgálat.
2012. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kérdéseken mindig kiakadok.A babád érdeke, hogy elmenj...nem hiszem, hogy jobban jár, hogy kap 5tel több body-t "cserébe" a vizsgálat kihagyásáért..mert ráfordítod azt a pár száz forintot...egyébként meg felnőtt ember vagy, aki felelősséggel tartozik a babája iránt, el tudod dönteni...de utána ne siránkozz
2012. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Így is a gyerekre költöd,hiszen az Ő érdekében jársz be.Nekem eszembe se jutna nem menni,sőt,mindig várom a következő alkalmat.Valóban,ha erre is alig jut,mi lesz később?!Basszus...38hkm
2012. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

A területi védőnőnél nem lehet megoldani? Nálunk van a védőnőnél ctg gép és meg is csinálja, ha szükség van rá. Persze az eredménnyel akkor is el kell menni a dokihoz.

Tényleg fontos vizsgálat, itt tudják ellenőrizni, hogy a babának jó-e még odabent, vagy már nem és meg kell indítani a szülést.

Lehet a te esetedben tényleg jobb lenne mondjuk a 37. héten befeküdni. Így a pénzed is megmarad és biztonságban is lesztek.

2012. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!