Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire valószínű, hogy...

Mennyire valószínű, hogy terhe s vagyok?

Figyelt kérdés
Ha ovszerrel csinaltuk es elment az ovszerbe , levette az ovszert es meg visszarakta utanna ra par masodpercre vagy percre??

2012. szept. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Van rá esély, kb 20-30%.
2012. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy tesz biztosabb választ fog adni,az aktus után 2 héttel ha tesztelsz.
2012. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kedvencem, nem véletlenül, én egy ilyen akció után születtem. Anyu elmesélte, hogy én ne kövessem el ezt a hibát.
2012. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért Utolsó? Te egy hiba lennél? És ha valaki így is jár (mint a szüleid is), akkor is: lesz egy gyermeke!!!
2012. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát közel annyi, mintha egyáltalán nem is védekeztetek volna sehogy.

Szerinte a farkán nem maradt sperma?

Jézusom...

2012. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. MEnnyire valószínű? Ha azt mondom 20%, akkor megnyugszol? Ha azt 21%, akkor már nem? És ha csak 1% és nálad bejön? Szerintem ez kb. tkömindegy, mennyi az esélye, mert nem nulla, sőt! Csak tudnám, minek szenvedtek akkor a gumival, ha nem tudjátok használni?
2012. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A véletlen vagyok, anyuék mondták, hogy már nem akartak több babát, 4. gyerek lettem, csak hát kicsit levesztették a fejüket, de mára én vagyok számukra a támasz, szóval most már azt mondják, engem az ég küldött...

Hibát azért írtam, mert mikor tini lettem, elmondták, erre nagyon oda kell figyelni, mert én így sikerültem, de 17-18 évesen még jobb, ha várok. Össze is jött, 27 évesen szültem, ahogy akartuk a férjemmel.

2012. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ennyi erővel felesleges volt gumit használnotok, mert ugyanúgy beléd kerültek a kiskatonák! ha épp jó időben voltatok akkor simán sikerülhet a kisbaba
2012. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!