Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos terhes vagyok, és...

5 hónapos terhes vagyok, és egy picit ideges, mert a köldököm mellett 2 napja szúr a hasam! Eddig semmi bajom nem volt! A védőnő azt mondta hogy a méhet tartó izmok miatt! Lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyszerűbb és megnyugtatóbb lenne, ha elmennél dokihoz. Lehet, hogy vaklárma és nincs semmi gond, de legalább megnyugodnál.
2009. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggódnod!!!A védőnőnek igaza van, azért szurkál mert nyúlnak-alakulnak az izmok!!!!
2009. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szalagok nyúlása miatt van. Én is most vagyok 22 hetes, és minden nap nyilall a köldökömnél, sokszor mind a két oldalt. Idáig sosem volt ilyen. Azért ha belegondolsz, hogy a méh állítólag 5000xesére nő a 9 hónap alatt, ezt fájdalom nélkül nem lehet "megúszni". Én is aggódtam, amikor elkezdődött, mert soha nem volt ilyen, ráadásul a dokim szabadságon van még 2 hétig, de szerintem csak annyi, hogy most kezdenek igazán nőni a babák, és csinálják a helyet maguknak. Szóval ne aggódj! Boldog babavárást!
2009. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, velem ugyanez a helyzet, bár nekem nem egyfolytában fáj, hanem időnként előjön, és amikor leülök, akkor azért elmúlik. Pl. itthon takarítok, nem úszhatom meg hajolgatás nélkül, na akkor tutira nem jó neki. Kicsit le szoktam ülni. No meg nekem a méhlepény is a mellső falon van.
2009. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!