Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy a pici...

Mitől lehet az, hogy a pici nagyon lenn, a szeméremdombomál rugdos? 22hetes 6napos vagyok. Védőnő szerint nagyon lenn van a baba. De h ez nem baj. Mi az h lenn van a baba? A méhem kb a köldököm magasságában van. De inkább hegyesebb pocim van.

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha magamat olvasnám... Én a 22. hétben vagyok, és ugyanezt érzem hegyes pocival. Ne haragudj hogy nem válaszolok, de jelzem hogy nem vagy egyedül, és kíváncsian várom hátha tud valaki segíteni.
2009. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)

Igen vagyunk akkor páran:)

Nekem 2.terhességem, valahogy a lányomnál nem volt ilyen. Vagy csak nem emléxem már.

2009. máj. 7. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

szia.nekem is ez volt-van,páran mondják is hogy lenn van a pocim.dokit nem kérdeztem mert 22 uh-n kiderült hogy a babám ugy fekszik,hogy össze van gömbölyödve és keze lába lenn van,mig a kis háta van a köldököm felől.de valószinü hogy most forgolodott valamit mert a köldököm fölött is érzek már focizást.

25 hetes

2009. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a második terhességed, akkor valószínüleg azért van. Nekem a harmadiknál mondták végig, mindeki, orvos, védőnő, szomszédasszony, hogy nagyon lent van a pocim. Már baromira idegesített, de az orvosom azt monta, hogy semmi jelentőssége, ilyen és kész. Valószínüleg az előző terhességek alatt kinyult izmok már nem tudják olyan madasan tartani a méhet. A baba teljesen egészségesen született, a szülés alatt sem volt gond, szóval nem érdemes vele foglalkozni. Én annak örültem, hogy nem nyomta annyira a gyomromat és a rekeszizmomat még a végén sem. :)
2009. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 22 hetes 3 napos vagyok és nálam dettó ez van. Igaz farral van még drágám és lent van a hegyes pocim,én ennek a számlájára irom hogy néha hol jár a lába:-) De nagyon aranyos! Nekem is második és a lányomnál nem volt ilyen. Most fiam lesz:-) Boldog babavárást neked!
2009. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!