Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok keseredve! Meg...

El vagyok keseredve! Meg lehetett volna menteni a babám?

Figyelt kérdés
6 hetesen spontán elvetéltem.úgy érzem teljesen kiürültem,vér és szövet darabok!hétfőn megyek sztk-ba,orvost fogadni sajnos nem tudok.gondolom megnéz uh-án nem-e marad bent valami!hormon vizsgálatot szeretnék kérni ezt a háziorvosnak vagy a nőgyógyásznak kell-e mondanom?szerintem ezért volt a vetélés,ahogy utána olvasgattam!mert menszi előtt és után 2 napig még barnáztam,de ezt eddig nem sejtettem h baj lehet!ha ezt előbb tudom lehet a babám még meg lenne,ha kaptam volna utrot!most csak magam okolhatom!hiába mentem sztk.ba ,kórházba h terhes vagyok és vérezgetek senki nem adott rá semmit! :-((((
2012. szept. 16. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, a ciklus 2. felében, 15-16. naptól kell szedni, és ha próbálkoztok babával, akkor a menis napján teszt és ha negatív abbahagyod és megjön, ha pozitív, szeded tovább.


Am szerintem is hamar próbálkozhattok, mert kiürült a szervezeted magától.


Remélem minél hamarabb szülők lehettek, drukkolok!!

2012. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
minden rendben nem kell kaparás,kitisztultam teljesen!am lehet 1 mensit megvárok biztos ami biztos,de szívem szerint már most belevágnék!!!
2012. szept. 18. 16:01
 13/20 anonim ***** válasza:

köszi, hogy írtál! és mit láttak? hány mm a nyálkahártya? nem láttak érett tüszőt?

mondott valamit az orvos? ki kell hagyni egy bizonyos időt?

2012. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
csak annyit mondott hogy levált aminek le kellett!el van vékonyodva a nyálkahártya,nem mondta se írta h hány mm! 3 hónap szünetet mondott,1et megvárunk,de azt is "nagy duzzogva"!ha nem jön össze vissza kell mennem dolgozni,lejár a gyesem a fiam után sajna! kalcium pezsgőtabit mondott h igyak!neked?
2012. szept. 19. 14:09
 15/20 anonim ***** válasza:
én holnap megyek. majd írok.
2012. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

6 mm nyálkahártya és érnek a tüszők.

én nem várok.

2012. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
az jó!!okés remélem minden rendben lesz!!!
2012. szept. 20. 14:03
 18/20 A kérdező kommentje:
azóta is minden rendben?? mi is próbálkozunk :-)
2012. szept. 21. 21:12
 19/20 anonim ***** válasza:

minden rendben testileg, de még most is sírok minden nap :(

most megfáztam, fáj a torkom és náthás is vagyok. nem akartam kihagyni egy hónapot sem, de úgy látszik, muszáj lesz.

2012. szept. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
szerintem ezért nem kell kihagynod ;-)
2012. szept. 22. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!