Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés is menszinek számíthat...

Vetélés is menszinek számíthat és onnantól is lehet peteérés 14. napon? Ha igen nagyon korai, vagy ekkor is már teherbe lehet esni? Ha akar úgy is jön alapon vagy várni kell még regenerálódik a szervezet?

Figyelt kérdés
nem kell a kioktató szöveg csak a normálisan elmondott!köszi
2012. szept. 16. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rendes menstruáció, ebben a hónapban nem hiszem, h összejön.

Velem ez történt szerintem február elején. Szerintem már megtermékenyült a petesejt, csak végül mégse ágyazódott be. A következő hónap sikertelen volt, de a rákövetkező sikeres volt.

28hkm

2012. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
anno velem is volt ilyen. 7.héten elvetéltem. a doki szerint mehetett volna a dolog tovább,de én akartam egy rendes vérzést várni-mert a vetélés az nem volt az. a következő vérzés után próbálkoztunk és terhes is maradtam
2012. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 17. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet így is csinálni, de én a helyedben hagynám egy két menszit, hogy regenerálódjon a méhed, és erősödjön, hogy ne emiatt legyen megint vmi baj.
2012. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!