Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek! 7 hetesen még...

Annyira félek! 7 hetesen még nincs szívhang, csak 35*15-ös petezsák?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam az orvosnál és ezt látta az ultrahangon. :-(

Nem mondott semmi rosszat, csak annyit, hogy 18.-án azaz holnap menjek vissza. Szerintem már kellett volna lenni szívhangnak. :-( Biztos hogy nem volt késői peteérésem, mert ovu tesztet használtam és hőmérőztem. Biztosan aug.6.-án volt peteérésem. Ez az egy hét maga volt a pokol. Nem tudom hogy fogom kibírni, ha holnap azt monja, hogy missed ab. :-( Szerintetek van még remény?


2012. szept. 17. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom ra a valaszt, de nagyon szoritok erted/ertetek!!!!

Irj majd mindepp es remelem jo hirrel fogsz visszaterni.

Egy 26 hetes kismama

2012. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia!Remény mindig van!!!ne add fel!!!szikhólyagot látott a petezsákban?
2012. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked , hogy holnap jo hireket kapj. Sajnos semmi okosat nem lehet ilyenkor mondani , mondhatnám , hogy ne idegeskedj , de tudom , hogy hiába , probáld meg elfoglalni magad , hogy gyorsabban teljen az idő.
2012. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztató szavakat!

El sem tudom mondani, hogy mennyire jól esik!

Nem tudom, hogy szighólyagot látott-e. Nem mondta. A papíromon csak annyit van, hogy 35*15-ös ovális petezsák.

megpróbálom elterelni a figyelmem holnapig.

Aranyosak vagytok, holnap megírom hogy mi volt az orvosnál.

2012. szept. 17. 13:06
 5/24 anonim ***** válasza:

mi aug. 7-én voltunk együtt, de én sajnos már elvetéltem. nekem múlt hétfőn, mikor a vérzés kezdődött, csak 4 mm-es felritkulást látott és 14 mm-es nyálkahártyát!!! még petezsákot se, pedig már én is arra készültem, hogy már látni fogunk valamit, de sajnos ezt nem érhette meg se ő, se mi.

nálam sokkal jobban állsz!! ne add fel a reményt!

2012. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt utolsó! :-(

Remélem minél hamarabb rendbe jössz lelkileg, és hamarosan lesz babád!

2012. szept. 17. 14:21
 7/24 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is előrébb kellene már tartania. Utolsó vérzés szerint 6.5 hetesen voltam dokinál és nem volt szívhang, 5 hetesnek felelt meg a terhességem. Nekem 2 hetet kell várnom a köv vizsgálatig. Jövőhéten megyek. Nagyon izgulok! Szorítok neked is!
2012. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te sem vagy könnyű helyzetben! :-(

Mindig 28 naposak a ciklusaid? Mert lehet, hogy a te esetedben késői peteérésről van szó!

Szorítok neked! Nagyon rossz ez a várakozás! :-(

2012. szept. 17. 16:08
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem, nekem hosszúak a ciklusaim, de már a nemvárt előtt pár nappal pozitívat teszteltem.
2012. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ha hosszúak a ciklusaid akkor semmi okod az aggodalomra szerintem. az orvosok mindig 28 napos ciklussal számolnak, de egy hosszabb ciklusnál nem a 14. napon van a peteérés!

akár 1-1,5 hét is lehet az eltérés! szóval szerintem ne aggódj, minden rendben lesz.

2012. szept. 17. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!