Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek! 7 hetesen még...

Annyira félek! 7 hetesen még nincs szívhang, csak 35*15-ös petezsák?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam az orvosnál és ezt látta az ultrahangon. :-(

Nem mondott semmi rosszat, csak annyit, hogy 18.-án azaz holnap menjek vissza. Szerintem már kellett volna lenni szívhangnak. :-( Biztos hogy nem volt késői peteérésem, mert ovu tesztet használtam és hőmérőztem. Biztosan aug.6.-án volt peteérésem. Ez az egy hét maga volt a pokol. Nem tudom hogy fogom kibírni, ha holnap azt monja, hogy missed ab. :-( Szerintetek van még remény?


2012. szept. 17. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

akkor megérte reménykedni!

sok boldogságot és boldog babavárást kívánok!


remélem, nekem is hamarosan sikerül újra teherbe esnem.

2012. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

szia!



GRATULÁLOK! örülök h minden oké :))

én pont úgy vagyok mint moira...meg ahogy Te voltál!

6.5 hetesen voltam dokinál de csak 9mm-es petezsákot és szikhólyagot látott, pedig én már szívhangra készültem....nekem majd pénteken derül ki mi lesz...

ráadásul én is előbb teszteltem pozitívat...uh nálam is kétséges h később fogant:S


drukkoljatok!

2012. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Voltam ma dokinál. 8+4 hetes terhes vagyok, volt már szívhang is! Megnyugodtam most már én is :)
2012. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Jujj de örülök! Szorítottam neked! Gratulálok, boldog várandósságot! :-)
2012. szept. 25. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!