Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végül jól döntöttem! De csak...

Végül jól döntöttem! De csak velem csinálják ezt, vagy minden fiatal kismamival?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést itt az oldalon nem olyan régen,hogy ti megtartanátok-e a babát a helyemben. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Leírtam az anyagi helyzetet,stb,stb..

Nos azóta,a családom,a párom családja, az orvos akihez járok mind lenéznek,és nem állnak velünk szóba az idegességtől. Édesapám majdnem szívrohamot kapott amikor elmondtam neki annyira ideges lett,hogy feladom az egyetemet és a jövőmet,és a nem férjemmel fogok nyomorban élni.

Fiatal kismamák!! Veletek is uyan ezt csinálták a környezetetekben lévő emberek?? :(



#anya #lenézés #fiatal kismami
2012. szept. 17. 10:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
12%
igazuk vak!
2012. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
19%
Nekik van igazuk. Pár év múlva te is rájössz erre!
2012. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
91%

Tőllem az apukám fordult el akivel felnőttem és mindig jó volt a viszonyom.38hetes vagyok de miota kismama vagyok egyszer sem hivott fel hogy hogy vagyok.és nem is találkozunk.pedig első unoka lesz.sztem jól döntöttél.hidd el a picurkád kárpotol majd mindenért.kitartás és boldog babavárást

38hkm

2012. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
90%

Jól döntöttél, és biztos vagyok benne, hogy szeretetben fog a gyermeked élni!

Gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot kívánok nektek! :)

A rosszindulatú megjegyzésekkel ne törődj, apud nemsokára felfogja, hogy papa lesz, és teljesen másképp áll majd a dolgokhoz. Orvost pedig sürgősen válts!

2012. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nekik sem egyszerű. Aggódnak érted, értetek.

Ha bajba kerültök (párod elveszíti a munkáját, beteg lesz, balesete lesz, esetleg szakítotok stb) akkor nekik "kell" majd segíteni, ez nagy felelősség. Esetleg attól tartanak, hogy oda fogtok költözni, ami csak ront a kapcsolaton az esetek nagy részében.


Tudom, most úgy érzed, ti lesztek a kivételek, minden rendben lesz. A gond az, hogy minden fiatal pár ezt hiszi, de kivétel nagyon kevés van :-(


Miért kell az egyetemet feladni? Halasztasz és fojtatod.

2012. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, nekem az a véleményem- nem olvastam el a hozzászólásokat, csak a Te indító kérdésedet. Szóval a véleményem, hogy tartsátok meg.

Nekem egy ismerősőm fele ilyen "jó" helyzetben is bevállalta a gyereket, és nekik ráadásul nem véletlenül jött össze, hanem tervezték. Megvan az Ő esetükről is a véleményem de nem mondanám el. (albérlet, csajnak 8ált, srác szakmunkás, huszonévesek, albérletet épp h fizetni tudják)


Igazából nem hinném h 200e ft-ból 3an egy albérletben ne tudnátok megélni. Én csinálnék egy kis esküvőt, hogy azért össze legyetek házasodva és kész. Nem vagy annyira megbotránkoztatóan fiatal, miért ne tarthatnátok meg?

A szüleidet is megértem, de az egyetemet akármikor is el tudod még végezni!


37hkm/23éves

2012. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Volt pár nap amikor kértem időpontot kaparásra,mondván ugyan ezekkel az indokokkal,stb. Aztán jöttek az abortusz ellenesek,hogy milyen ocsmány vagyok,és gyilkos,és önző,hogy a tanulásra,biztosnágra vágyunk először,mint egy nyomor életre. Nos az az igazság,hogy még mindig nem tudom mit csináljak. 8+3 hetes vagyok,még mindig van idő rá. Csak a probléma,hogy minél később annál roszabb neki is! Nem gúnyolódást kértem,úgy gondolom érthetően megfogalmaztam a kérdésem. Nem egy 15 éves tinilány lennék,akit ki kell oktatni kedves válaszolók! Akárhogy döntök egyik sem lesz jó,a babának és nekem sem. Erről ennyit.
2012. szept. 17. 10:33
 8/75 anonim ***** válasza:
80%
"Folytatod"
2012. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előző válaszom az első válaszolónak írtam.
2012. szept. 17. 10:35
 10/75 anonim ***** válasza:
90%

ól döntöttél, és biztos vagyok benne, hogy szeretetben fog a gyermeked élni!

Gratulálok, jó egészséget, sok boldogságot kívánok nektek! :)


A rosszindulatú válaszolókkal meg ne törődj!!Sok valaki úgy gondolkodik,hogy százezrek nélkül már nem lehet gyereket nevelni.Ez hülyeség,az ilyen gyerekekből lesznek az elkényeztetettek.Szerintem.

2012. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!