Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek, ha alig 18...

Mit tennétek, ha alig 18 évesen, érettségi előtt teherbeesnétek? Megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
Az apuka már idősebb, biztos állása van, és természetesen a családdal marad, tehát a baba nem szenvedne hiányt semmiben.
2009. júl. 31. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez a te döntésed, de gondolj arra, hogy mások éveken keresztül próbálkoznak, hiába.

Én megtartanám, de befejezném a sulit, ha kell akkor magántanulóként. Főleg, ha számíthatsz a párod és a szülők segítségére!

2009. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én, amikor 18 éves voltam, és teherbe estem volna tuti, megtartottam volna. Ma viszont már örülök, hogy nem így alakult.
2009. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Megtartanám és estin befejezném később.
2009. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
ugyan ebben a helyzetben vagyok. lehet terhes vagyok, érettségi elött és 2hét múlva töltöm az 18at. csak én távkapcsolatban élek. még reménykedem hogy csak simán késik de nem tudom mi lesz ha tényleg terhes vagyok.
2009. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Az anyagi támasz meg van. Innentől kezdve neked kell tudni mit érzel, akarod e ezt a babucit. Ha ez kérdéses?!! Lehet, hogy más is van a háttérben?! Az iskolát viszont tényleg be tudod másképp is fejezni. Ez ne befolyásoljon a döntésben.
2009. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
szia!én a helyedben megtartanám.a sulit betudod fejezni később nappalin is, illetve estin is.a kérdés viszont hogy te szeretnéd-e ezt a babát vagy nem.de ezt neked kell eldönteni.
2009. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés hasonlít a tiédhez, ide sok jó hozzászólás érkezett.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én megtartanám, de persze nem ismerem konkrétan a helyzetedet, családi, anyagi körülményeidet és párodét sem.

2009. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik hozzászóló írására reagálnám, hogy ha ilyen esetben döntenem kellene, nem érdekelne, hogy más évekig vár babára. Valakinek a döntését ne ez befolyásolja már! Ez az ő élete, az ő saját helyzetét kell néznie, nem a másét.


Nem tudok mást tanácsolni, mint hogy neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél. Mi az, amire vágysz? Szeretnéd a babát? Végülis anyagilag nincs akadály, te írtad.

2009. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!