Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka vagy...

Van itt olyan anyuka vagy kismama aki az érettségi előtt szült?

Figyelt kérdés

Decemberben fogok szülni ha a baba is úgy akarja, ha nem akkor januárban :) Most fogok végezni a 11. osztállyal és kicsit kétségbe vagyok esve, hogy hogyan fogok leérettségizni. Nálatok ez hogyan ment? Tudnátok tippeket adni? Előre is köszönöm :)

18/l.


2011. ápr. 10. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Szerintem sokan végig csinálták ezt vagy akár egyetemmel is.

Pl a férjem legjobb barátja mindketten a párjával orvosok. Ök direkt vállalták a babát az egyetemi évek alatt hogy meddigre lediplomáznak és elkezdenek dolgozni addigra már 2-3 éves legyen a baba. A nö is szuperül megoldott, habár ott vannak a nagyszülök akik sokat segítenek.

A lényeg hogy ne add fel, ha van segítség akkor menni fog, és most egyszerübb lesz mintha kihagysz pl egy évet vagy vársz vele. Semmi esetre se.

Szerintem az elsö 5-6 hónap a legegyszerübb, akkor csak eszik alszik, nem hisztizik.

2011. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alinaaa ***** válasza:
Szia. én a gimnázium 3. és negyedik évét ugy végeztem , hogy megvolt a kisfiam. 2007 augusztusi a fiam és 2009-ben éretségiztem. Ha van segítség menni fog. Semmiképp ne halassz. ugy szerintem nehezebb lenne. Sok sikert. én még azota is buszke vagyok még az átlagomra is:)
2011. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan egyetemista voltam, de pocakkal voltam másodéves (5 szirgorlatom volt, mind 4-5 lett), és 8 hós volt, mikor államvizsgáztam, 5-re:D! Nem mondom, hogy könnyű volt, sokat tanultam, de nekem az érettségi sokkal könnyebb volt, mint az államvizsga, szóval biztos menni fog neked is:D! Csak ne akard összecsapni pár napra! Már hetekkel előtte tanulj meg napi 3-4 tételt, mikor alszik, vagy este, és akkor nem fogsz kiborulni;)
2011. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!