Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok! Ti is...

6 hetes kismama vagyok! Ti is éreztetek ilyet ebben az időszakban? Olyan ijesztő.

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem először, hogy a nagy melegben kirázott a hideg, még a szőr is felállt a kezemen. Mindenkitől kérdeztem, hogy igy lehült a levegő, de aztán furán néztek rám, hogy tök jó meleg van. Éjszaka megint arra ébredtem, hogy remegek , anyira fázok, kb. mint mikor 40 fokos láza van az embernek, olyan érzésem volt. Betakaróztam nyakig, rá 5 percre majdnem megfulladtam olyan melegem volt. Ma is napközben töbször történt ez meg velem. Egyszer kiráz a hideg és fázok, utána melegem van. Van már két kislányom, de egyikel se éreztem ilyet. Öszefügésebn lehet esetleg azal, hogy tegnap volt az első émelygős napom és ma is az van???? Ha tudtok segítsetek, előre is köszi!
2009. júl. 31. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hormonok.Nyugi.
2009. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már 9 hetes vagyok, de nekem ez van az 5. héttől. Éjszakánként betakarózok, és arra ébredek hogy majd meg fulladok, melegem van. Aztán elalszok kitakarózva tovább, és egy kis idő múlva meg kiráz a hideg, majd meg fagyok. De néha napközben is van ez. De napközben inkább melegem van.
2009. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyanez, akkor úgy látszik ez a terhességgel jár. Már megijedtem. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 31. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy 3 hónapos kislány anyukája vagyok,és nekem is voltak ilyen tapasztalataim a várandósságom elején.Aztán elmúlt,és mikor megszültem újrakezdődött,csak sokkal durvább volt!:(Néha úgy éreztem megfagyok,és a párom a saját testével melegített mert csattogtam az ágyon,szinte fájt.Mikor 3 hetes lett a babám,akkor elmúlt.:)
2009. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!