Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Pár...

30 hetes kismama vagyok. Pár napja igen intenzív erőteljes magzatmozgás egész nap. Kicsit ijesztő számomra. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem gond.Nekem is ebben az időszakban nagyon aktív volt a kisfiam.Olyannyira hogy apukája még meg is ilyedt hogy úristen miket csinál a kis manóka.Én azt mondtam és mondom is hogy inkább így mint hogy azon izguljak hogy még nem mozgott stb.

Úgyhogy élvezd ki ezt a szép időszakot :-))))

Boldog babavárást!!!

40 km.

2009. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős, normális :)))
2009. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Plusz érdekes és fájdalmas is :) De mégis élvezem :)

Nekem a 28. héten már befordult, aztán visszafordult, azóta csak próbálom kitalálni, éppen mit csinál :)


31 hetes kismami

2009. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normalis nekem is igy volt en is agodtam most meg azon hogy 33 hetes vagyok es alig mozog szinte csak reggel meg este egy keveset most azert aggodom szoval mindig van valami!
2009. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is változóan érzem a mozgását, mind intenzitásra, mind milyenségét tekintve. Szerintem ahogy fejlődnek az idegek, azok befolyásolják, hogy mennyit és hogy mozog, no meg persze az időjárás is.
2009. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez lehet normális is,de sajnos egy ismerősöm úgy járt hogy egy este nagyon mozgott a babája,másnap pedig nem,délután lement a kórházba és kiderült hogy megfulladt a kicsi,valószínű ezért mozgott(kapálozott)annyira.a hetet pontosan nem tudom,csak azt hogy a nyolcadik hónapba volt.nem ijesztgetés képpen,de én azóta erre is nagyon figyelek!!!26 hetes km
2009. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy sokat mozog, és hogy erőteljesen.

Erősebbek már a csontjai ezért is érzed jobban a mozgásokat.

Én most a 34. hetet töltöttem és a mozgások teljesen megváltoztak. Már nincsenek a boxoláshoz, rúgáshoz hasonló mozgások, hanem kinyomja magát, nyújtózik, egyik oldalon kitüremkedik végig húzza magát belűl a másik oldalon visszamegy. Már teljesen be van állva fejjel lefelé, úgy hogy csak a popsiját, lábát, kezét tudja intenzíven feszítgetni. No meg rengeteget csuklik, ami szintén normális.

Ne aggódj, az a jó, ha minden nap érzed a mozgását, mert így tudod, hogy jól van.

Boldog babavárást!

34 km

2009. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!