Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez természetes vagy aggódjak?

Ez természetes vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
7+4 hetes terhes vagyok. Sokszor görcsölget, szurkálgat a hasam, mint amikor meg jön.Múlt héten kezdet el. Nem vérzek.A héten kell visszamenni Uh.Én csütörtökön mennék.Nincs orvosom. Az Uh is mondhatom ezeket,ők is tudnak segíteni,vagy majd a védőnőnek mondjam?

2012. szept. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem szokott bajt jelenteni az, ha olyan érzésed van, mint mikor megjön. Az enyhe fájdogálás még nem gond, nekem is volt.

Viszont említsd meg a vizsgálatkor, ne csak a védőnőnek mondd.

S szedj magnéziumot (pl. magnesii citricit), az segít ellazítani az izmokat, és az enyhe görcsöket is meg tudja szüntetni.

2012. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél nem is figyeltem, h érzek-e ilyent? A 2.nál ijedtem meg, mert már 2 hónapos terhes voltam (1 mesi kimaradt), amikor a régi mesim napján bele-beleszúrkált, mintha meg akarna jönni. Tiszta para voltam, hogy elmegy ez a gyerek, vagy mi lesz??? Vérzés, nagyobb görcs nem volt, így nem rohantam sehova. Aztán pár nap múlva elmúlt. A köv. hónapban ugyanez még megismétlődött, de a babával minden oké volt. Még állítólag az is belefér, ha 1-2 vércsepp van a bugyin, mert sokszor a szervezet nem áll át rögtön "terhesség" üzemmódba.

Uh-n mond inkább.

2012. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget :) Elevitet szedek
2012. szept. 18. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont vasárnap volt olyan, hogy egész nap görcsöltem, de nagyon durván. Mi elmentünk dokihoz, aki azt mondta, hogy minden rendben. Én is szedek elevitet, de mellé mondta, hogy szedjek magnéziumot pár napig. Én aggódtam nagyon, de Neked most így azt tanácsolom, hogy nem kell :) Én is hallottam, hogy egy kis vérzés is lehet. Orvosnak azért érdemes szólni.
2012. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!