Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete volt hogy 10 hetesen...

2 hete volt hogy 10 hetesen elment a baba, és azóta rendesen vérzek meddig fog még tartani, természetes ez? Alul folyt.

Figyelt kérdés
Nagyon szerencsétlennek érzem magamat, nem tudom hogy ez csak vitaminhiány vagy valami más de kész vagyok! A vetélés után 2 nappal lelkileg kész voltam nagyon fájt belül, de semmi testi gondom nem volt semmim nem fájt, 2 nap múlva mikor már beletörődtem kezdet a hangulatom is javulni na akkor jöttek a testi gondok kezdődött minden a fogammal 3 napig nem tudtam aludni 4 óránként kellett fájdalomcsillapítóval tömnöm magamat mert azt hittem meghalok a fájdalomtól, ráadásul majd leszakadt a karom úgy fájt mert hát nem a vénámba szúrták a tűt. Aztán elmúltak ezek a fájdalmak, folytatódott a fülemmel, ez is elmúlt, mostanra kicsattant a számszéle és alig birok enni, fáj a fejem, nincs hangulatom ráadásul lent szörnyen viszketek,és úgy érzem meg is van dagadva! Ha most mennék vissza a nőgyógyászhoz megtudna vizsgálni vagy muszáj kivárni a 6 hetet? Vagy esetleg valami vény nélküli gyógyszert nem tudnátok ajánlani? Anyám szerint lehet lelkileg bombázom magam és így üt ki,és lehet hogy egy pszichológus kéne, de úgy érzem túl vagyok rajta Csak szeretnék mihamarabb meggyógyulni hogy egészségesen újra belevághassunk a párommal a babaprojectbe. Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredet. bízom benne hogy tudtok segíteni,előre is köszönöm!
2012. szept. 3. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza minél előbb, van egy tök jó gyógyszer ami elmulasztja 2 nap alatt a vérzést, ilyenkor már nem nagyon kéne lenni persze nem vagyunk egyformák...nekem egy hét után már soknak tűnt az idő és felhívtam a dokit csak a receptért mentem (mondjuk nekem a keresztapám volt a doki) oda hozzá, nem vizsgált meg, azt mondta ezt szedjem be és tényleg pikk-pakk elmúlt. 28 nap múlva meg megjött rendesen. Az egyéb testi tünetek lehetnek pszichésen, még akkor is ha Te úgy érzed túl vagy, az nem biztos. De ha nem leszel rosszabbul akkor pár hét és pszicho doki nélkül is menni fog, elmúlnak a testi tünetek:-)
2012. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, majd utána nézek! :)
2012. szept. 4. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!