Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 20 hetesen...

Lehetséges, hogy 20 hetesen még nem érzem a babám mozgását? Elég nagy túlsúly van rajtam.

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

én sem érzem vagy csak nagyon nagyon ritkán mintha de nem tom ö az e

lehet a méhlepény elhelyezkedése miatt nem érzed még

2012. szept. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég zavaró,mert mindenki kérdezi, a doki is,hogy érzem-e már,de nem,vagy nem tudom...
2012. szept. 19. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fogod nemsokára érezni, az is lehet hogy érezted már csak épp csináltál valamit, és nem erre figyeltél. Rajtm nincs túlsúly, mégis csak a 21. Hétben éreztem :) Boldog babavárást! :)
2012. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hányadik baba? Mert ha első, akkor esetleg érezted már, csak nem tudtad, hogy az ő volt. De ha mégsem érezted eddig, most már szerintem bármelyik pillanatban érezheted.:)
2012. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő lesz az első,ez miatt nem tudom,és már jó lenne érezni is,hogy van. :)
2012. szept. 19. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha buborékok lennének a hasadban, ilyenkor még pici és gyenge, ezért alig-alig lehet érezni. Majd 26-27 hetes kortól lerugja a belső szerveidet!
2012. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én egyértelműen csak a 21. héten éreztem. De akkor már a párom is ha odatette a kezét :)
2012. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!