Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhen kivüli terhessége...

Akinek méhen kivüli terhessége volt, hányadik héten derült ki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak idején nem foglalkoztatott, ha nem jött meg időben, sosem volt rendszeres, még azt sem tartottam meglepőnek, hogy egy éjszaka igen erős hasgörcsre ébredtem. Ezek után hajszál híja volt, hogy nem repedt meg a petevezetékem és nem lett nagyobb baj. Elmentem a nőgyógyászomhoz egy pozitív teszt után, már haza sem engedett, irány a kórház, másnap műtét.. 8 hetes volt.
2012. szept. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap jöttem ki a kórhátból méhen kívülivel :( És sajnos meg kell, hogy mondjam már a pozitív tesztkor éreztem, hogy valami nincs rendben. Állandó barnázásom és vérzésem volt felváltva. Szóval én kb. 4. héttől sejtettem, hogy baj van.
2012. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam, mint az előttem szóló. Mikor meg kellett volna jönnie, csak barnázgatás volt. Elmentem dokihoz 5 hetesen, azt mondta, nem lát semmit, várjak 2 hetet. Vártam, és a kórházba kötöttem ki, mikor egyik este elkezdtem rendesen vérezni. 7-8 hetesen volt a műtét.
2012. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!