Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki spontán vetélés...

Ki az aki spontán vetélés után rögtön terhes lett és egy menszit se várt meg? Kockázatok? Baj lett belőle?

Figyelt kérdés
teljesen kiürültem annyira szeretném a babát nem bírok még egy hónapot várni!!a lelkem nagyon akarja,úgy érzem a testem is!
2012. szept. 19. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
91%

A következő mensit meg kellene várni. Tudom, mit érzel, de ez fontos!

1 éves orvosi segítség után fogant meg először nekünk és nekem is spontán elment. Az orvos azt mondta, hogy a szervezet emlékszik és előfordul hogy következő hónapban megint sikerül. De várni kellett a következő vérzésig!!!Sikerült és eddig minden rendben. 23 hetes kicsi lány van a pocakomban :)

Kívánom, hogy Nálatok is így legyen!

2012. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
71%

"Az orvos azt mondta, hogy a szervezet emlékszik és előfordul hogy következő hónapban megint sikerül."

Mire emlékszik a szervezet?

Én nem akarok várni egy hónapot sem. én is most vetéltem el.

2012. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
76%

Na egy barátnőm pont most nem várta ki az ajánlott időt!

9 hetesen el is vetélt még egyszer!

A dokija joggal cseszte le, hogy ő nem poénból mondja, hogy x időt várni kell. A szervezet nem egy gép, regenerálódnia kell.

Az,hogy van,akinek sikerül egyből és meg is marad, az szerencse!

2012. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én akkor pozitív példa leszek! Nekem május 2-án volt vetélésem 5 hetesen és május 29-én már tudtam, hogy ismét babát várok. Most vagyok 20 hetes a kisfiammal :)! Eddig minsen rendben, bár kaptam progeszteron támogatást (duphaston). Az én orvosom is meglepődött, hogy ilyen hamar teherbe estem, de azt mondta, ha nem lett volna minden rendben, akkor nem ágyazódott volna be a baba.

2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,most még jobban össze zavarodtam!!a szívemre vagy az eszemre hallgassak??valakinek 3 hónap múlva is elmegy a baba hiába várt annyit!ha előre tudnánk mi lesz mennyivel könnyebb lenne!
2012. szept. 19. 21:30
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 héttel a nem várt mensi után, pozitív terhességi tesztek birtokában jött meg, a doki szerint korai vetélés volt. Ez októberben volt, decemberben már terhes voltam, 2 hetes kisfiam itt alszik mellettem. :-)


Azért rá ne görcsölj a babatémára, mert az is tudja hátráltatni az eseményeket! Mennyi idősen volt spontán vetélésed?

2012. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
2 és fél héttel a nem várt után volt a vetélés!az első gyerekemmel semmi bajom nem volt,havat lapátoltam fát hordtam be,házi munka stb.,de most már az elejétől vérezgettem,gondoltam majd elmúlik,az orvosok se mondtak vagy adtak rá semmit!ugy hogy tettem a dolgom,hát el is ment a baba,ha jól be van ágyazódva és egészséges mindegy h mit csinál az ember nem fog elmenni!de ő el akart menni!ha legközelebb össze jön azért picit óvatosabb leszek!
2012. szept. 20. 08:29
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Előtted szóló vagyok, nekem csak annyi "tünetem" volt, hogy ugyan volt 3 pozitív tesztem, de nagyon halvány volt mind, és elég későn, mármint a mensi kimaradása után napokkal jelent csak meg az első pozitív teszt. Mi is úgy voltunk a férjemmel, ahogy te, ha nem lett volna egészséges terhesség és baba, akkor a természet elrendezte. A kisfiammal, aki 2 hete született, végig kertészkedtem a terhességet, ástam, kapáltam, gyomláltam, azért mert örömömet leltem benne és energiával telinek éreztem magam. Nem hajszoltam magam, csak nem voltam burokban attól, hogy újra várandós lettem. Helyesen gondolkodsz, és hidd el, hogy hamarosan jönni fog a következő baba! Mi sem védekeztünk a korai vetélés után sem, elvileg jöhetett volna már a következő hónapban is.

Ami a vérezgetést illeti, nem tudom, hogy ilyen korai szakaszban az orvosok tudnak-e bármit csinálni. Ha 8-10 hetes terhességről lenne szó, akkor gondolom jobban tudnak mit kezdeni már a terhességgel.

2012. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ugye decemberben fogant, január-februárban voltak nagy havak. Én lapátoltam a családból. Lehet hogy rosszul vagyok összerakva, de én speciel szeretek havat lapátolni, kint lenni a friss levegőn télen, amit más mondjuk a háta közepére sem kíván. :-) És tényleg, ha meg akar maradni a baba, akkor megmarad, jó, természetesen az ember vigyáz magára, de a terhesség miatt még nem áll meg az élet. A 2 éves lányomat is egész a 2. terhesség végéig cipeltem, mert a csigalépcsőnkön nem tudna egyedül közlekedni, és gyorsabb is, ha felkapom és se perc alatt lent vagy fönt vagyunk.
2012. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem csak lehurrogást, meg sajnálatot és irigységet olvasok egy ilyen témánál!!Úgy érzem itt az én helyem is.Én sem bírom kivárni azt sem, hogy megjöjjön elsőnek a menstruációm.Kontrollon minden oké volt a doki se mondott semmit, hogy várni kéne.Nagyon szeretnék újra teherbe esni!
2012. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!