Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 1 hete csak kolbászzsíros...

Már 1 hete csak kolbászzsíros kenyeret kívánok és eszek. Megpróbálok leszokni róla, de nem tudom, hogy ez az 1 okozhatott valami problémát a kicsinek? 18 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat kérnék. Köszönöm!

2012. szept. 20. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
A kicsinek nem lesz baja tőle. Max vagy a te gyomrod fog fájni, vagy meghízol.
2012. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet baja tőle, max a vitaminhiány nem tesz jót neki, esetleg ha nem szedsz, szedj valami terhes vitamint is.
2012. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan mi baja lenne, régen az emberek egész nap szalonnát, tepertőt, kolbászt, hurkát, disznósajtot ettek, mégis egészséges gyermekek születtek...
2012. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jobb vagy mint én. Én fagyit csokival. Pedig előtte...jó ha havonta.

Én 10+6 hetes vagyok.

Tegyél rá zöldséget! Esetleg hagyma? Picit próbáld meg változatossá tenni.

2012. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De aranyos... én még nem is ettem kolbászzsíros kenyeret pedig falusi vagyok a javából, na ezt kipróbálom. Amúgy baj nem lesz, max kicsit jobban mennek fel a kilók, de ha ez esik jól. Vitamint szedj mellette! :):)
2012. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Biztos oka van ha kívánod! Nem vagy esetleg vékony?Szerintem sem okoz semmi károsat a babánál, a kilókat meg ledobod majd amikor cügölöd a gyereket ide-oda egész nap! :) 7 hós anyukája
2012. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem marad ám így! Edd amíg kívánod, aztán majd egyszer csak már nem fogod kívánni. Akkor majd kívánsz mást:)A kívánásnak állítólag oka van, valamit pótol a szervezeted. Persze azért hónapokig ne csak ezt egyél! :)Babának nem lesz semmi baja, elvon az mindent a Te szervezetedből,ami kell neki!:)
2012. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz.Igaza van az előttem szólónak változni fog még ez.

Én a savanyú dolgokat kívántam illetve egyfolytában paradicsom levet ittam.Aztán egy idő után elmúlt.

Én szedtem mellette vitamint.

2012. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Szoktam cifrázni a kenyeret sok savanyút eszek mellé vagy befőttet, kompótot, éppen mi van itthon. Hát sajnos nem vagyok vékony 167 cm és 78 kg, így nem lenne gond ha nem kívánnám. Remélem elmúlik ez a falánkságom. 2-3 naponta szedek Elevitet, illetve sok gyümit eszek, de ez a fránya zsíros kenyér! :D


Köszönöm mégegyszer mindenkinek a megnyugtató választ!

2012. szept. 20. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, régen is ezt ettek, de akkor az emberek egész nap meg sem álltak, annyit mentek, dolgoztak. Azért irodai munka mellett zsíroskenyerezni durva elhízást eredméynez.



Kérdező, nem baj, ha eszed, de valamilyen mértéket állíts fel! Mondjuk 2 szelet/nap a maximum.

2012. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!