Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tenni ellene valamit?...

Lehet tenni ellene valamit? 39 hkm vagyok, nagyon sokszor jön vissza a torkomba a savam és baromi kellemetlen.

Figyelt kérdés
Talán a Rennie használna,vagy már felesleges bármit is venni?
2012. szept. 20. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj..

legkésőbb 1-1,5 héten belül meglesz a baba

ha eddig kibírtad gyógyszer nélkül akkor már ne szedj semmit.

(szerintem)

33 hetes kismama

2012. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na igen,eddig kibírtam,mert eddig nem volt ez minden evés után. már fáj a torkom,könnyezek tőle,megőrülök :(
2012. szept. 20. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Rennie-t használtam, azt lehet szedni babásoknak is, nekem bevált :D
2012. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a Rennie vált be,de nem volt túl költséghatékony,mert be kellett vennem egy egész levelet,hogy tudjak aludni. A Salvus víz is segít,patikában,de még a Tescoban is meg tudod venni.

Kitartást!

38hkm

2012. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez a salvus víz mennyibe kerül?
2012. szept. 20. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem olcsó, de a rennie tényleg segít és nem gyógyszer.
2012. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg félig-meddig ülő helyzetben aludni. Sajnos ez vele jár így a vége felé, nemsokára vége...

Ha nagyon szenvedsz, kérdezd meg a dokid, hogy szedhetsz-e valamilyen erősebb savlekötőt. Nekem refluxom van, és nem terhesen is ilyen tüneteim vannak, iszonyú érzés tud lenni, néha még az orrnyálkahártyám is szabályosan begyullad tőle. (Nekem a Rennie sajnos semmit nem ér, nagyon erős savlekötőt kell szednem állandóan).

2012. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem csak a hideg tej vagy a mentolos rágó vált be.


36 hkm

2012. szept. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!