Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ma a ti babáitok is...

Kismamák! Ma a ti babáitok is lusták?

Figyelt kérdés

Már már ijesztően belassult a babám. Reggel óta párszor mozdult csak meg. Mondjuk én nagyon szenvedek ebben a melegben... remélem csak ez nem tetszik neki is.

34 hetes.


2009. aug. 1. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két napja az én babám sem aktivizálja magát.Remélem nincs semmi baj!

38 hetes

2009. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

háát az én Bogyókám ma olyan aktív, mint eddig még tán sosem. Egész délelőtt bugizott, most aludt be egy kicsit. Remélem ez már annak a jele hogy nagyon szeretne kifelé jönni!!! :)

37+5 kismama.

2009. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már ez a 3. nap, hogy kevesebbet mocorog, mint szokott.Pedig egy igazi kis focista, aki egész nap edz szinte :D Tuti az idő. Bár én mindig megnyugszom, ha más kismami is jelzi, hogy lusti a baba.
2009. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kicsikém is alfában teljesen, gondolom, hogy a meleg lehet az oka tényleg.

L.38+1

2009. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én pocaklakóm ebben a nagy melegben hiperaktív, szinte a nap 24 órájában pörög. Viszont ha hűvösebbre vált az idő, akkor alig érzem, néha jelentkezik be csak. Nyugi, amíg mocorog (mégha néha is), addig nincs gond.
2009. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát bizony a miénk is.Tegnap ota noszogatni kell és akkor is csak egy picit rug.Már kezdtem megijedni,de igy hogy látom,hogy más baba is lustizik,kicsit megnyugodtam...24 hetes km
2009. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!