Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik epilátort...

Kismamák akik epilátort használtok intim helyen, milyen epilátorotok van? Odafértek a pocaktól?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet ott lent használni?(Nem csak elől, hanem a hüvely környékén is.)
2011. okt. 30. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
27 hetes vagyok
2011. okt. 30. 09:45
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én megpróbáltam, de nem bírtam. Maradt a borotva.

Szerintem nem veszélyesebb a borotvánál (főleg ha figyel az ember a higiéniára) de a fájdalom, meg a pózok...nehezebb az biztos.

2011. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Milyen epilátorod van?(küldenél róla linket?)
2011. okt. 30. 09:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem voltam terhes én is epiláltam. Már akkor is fájt. De most nem merem, félek hogy érzi a baba az én fájdalmamat. Bár lehet hülyeség, nem tudom. Így hát maradt a borotva.
2011. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig epiláltam az egészet teljesen (soha nem borotváltam, néha kozmetikusnál gyantáztattam inkább). A pózok voltak furcsák, meg hát ugye fájt, és nagyon figyeltem, óvatosan "dolgoztam". Nekem Braun epilátorom van, kb. 8 éves, nem mai modell.

Most, hogy kismama vagyok, én is félek már ettől. 2 hete még nagyon óvatosan leepiláltam (már nem bírtam tovább elviselni a 1,5 hónapos dzsungelt), még akkor nem volt pocakom. Legközelebb viszont már kozmetikushoz megyek gyantáztatni (már kerekedik a pocakom és már mocorog a kis Hercegnő).

20h3n kismama

2011. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

31hetes vagyok, és még mindig epilálom magam, ott lent is, habár nem nagyon látom, meg kissé fájdalmas is, de már 2év munkáját nem akarom tönkretenni, azzal, hogy borotválom, mivel a 2év alatt szépen kiritkultak meg elvékonyodtak a szőrszálaim, a borotvától meg jól megerősödnének. Nálam is vannak ám érdekes pózok, de úgy csinálom, hogy ne nyomjam a hasam, és tükör segítségével ellenőrzöm, hogy maradt-e még szőr. Egyébként Braun silk epil epilátorom van. Nem valami extra, de nekem jó.

2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!