Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+4 naposan még nincs előteje...

34+4 naposan még nincs előtejem, ez jelentheti azt, hogy kevés tejem lesz a szülés után?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyáltalán nem volt előtejem a terhesség alatt és én is azon paráztam végig hogy biztos nem lesz tejem. Aztán szülés után megindult a kolosztrum pár nappal később meg már az igazi tejci:) Szerencsére nincs összefüggés ne aggódj ezen. Kívánok neked szép terhességet és könnyű szülést!
2009. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előtejem, a terhesség alatt. Pénteken szültem és hétfő éjjel - már itthon - beindult a tej. A kórházból tápszerrel küldtek haza minket. Agyon paráztattak a hülye nővérek, aztán itthon a nyugiban szépen simán beindult, nem volt semmi gáz. Nem tudtam literszám fejni, de annyi mennyiség amennyire a babámnak szüksége volt mindig megvolt. Ne izgulj lesz tej!
2009. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Eggyáltalán nem függ össze a két dolog.Mármint hogy terhesség alatt van-e előtejed vagy nincs hogy később lesz-e.Nekem az első terhességemnél már nagyon korán elkezdett csöpögni.Aztán jósokáig tudtam szoptatni.A második terhességemnél semmi sem volt és 2 éves koráig szoptattam.Most ismét terhes vagyok és most sincs előtejem de nem vagyok elkeseredve,mert tudom hogy fogok tudni szoptatni.

32 hetes kismami

2009. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!