Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukor eredményem...

Terheléses vércukor eredményem 7.9 lett a legelső 8.6 nem foglalkoztak vele a háziorvos, azt mondta ez nem magas ( diétáztam amennyire csak tudtam) magas eredménynek számít a mostani? 25hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 18:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Itthon többször mértük evés elött és utána is de mindig jó volt az eredmény nem volt magas
2012. szept. 21. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta normális, akkor minek aggasztod magad rajta? Amúgy tényleg normális, nem kell mindenhol rémeket látni.
2012. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek az orvosa azt mondta hogy magas neki 8.1 volt ezért nem értettem hogy az én dokim mért mondta hogy nem az =(
2012. szept. 21. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Minimálisan magas. emiatt még nem kell aggódni, a barátnőd nem túlsúlyos egy kicsit? lehet azért mondta neki a dokija, hogy magas.
2012. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem elégé vékony csaj

köszönöm szépen a megnyugtatást

2012. szept. 21. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Glükóz, vagy inzulin?

Nekem az éhgyomri 7-re mondta a dokim hogy magas :( Az inzulinom 12 lett

2012. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8.6 nagyon magas, dietara kellene fognia. Ne a haziorvosra hallgass hanem a szulesz nogyogyaszra aki erti h mi zajlik le egy kismamaban a terhesseg alatt. Menj el dietetikushoz tanacsert. Nem mindegy hany gr-os szenhidrat dietat irnak elo, fugg a sulyodtol magassagodtol. Es azt szigoruan be kell tartani. A baba erdekeben!
2012. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A nőgyogyász se foglalkozott vele de most másikhoz megyek kedden és akkor meglátogatom a diabetikust is mindent a babámért :) köszönöm a válaszokat
2012. szept. 22. 09:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont nem magas annyi cukor elfogyasztása után a 7,9.
2012. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!