Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy ugy mond "nem...

Van olyan hogy ugy mond "nem normális"ahogy a baba mozog az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz "nem normalis" mozgas alatt?
2012. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra hogy mindjárt töltöm a 39hetet és annyira mozog hogy az néha ilyesztő.mintha ki akarna jönni.csak azért furcsállom mert mindenki azt mondja hogy ilyenkor kicsi a hely és nem mozog annyira.de ugy mozog az én lányom mint ha külön életet élne a pocakom.messziről látszik
2012. szept. 21. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én betöltöttem a 39. hetet és hasonló mozgékonyságról tudok írni. A 3. lányom, de a másik kettő ilyenkor már nem mocorgott ennyire. A lényeg, hogy érezzük, legalább tudjuk, hogy él, rendben van.
2012. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 39. hétben vagyok,és sokszor úgy kell lefogni a hasamat,mert úgy érzem kiszakítja.Mondjuk a 2 fiam is ezt csinálta,még a vajúdás alatt is "tornáztak".Szerintem ez most sem lesz másként.Annyi a különbség,hogy most kislányt várok.
2012. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem végig nagyon mocorgott a kislányom sőt még a szülés alatt is.
2012. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!