Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok ha...

18 hetes terhes vagyok ha nagyobb stressz ért?

Figyelt kérdés
(családtag elhalálozása és emiatt stresszelem magam próbálom nem azt tenni de valahol bennem van sajnos ) kihat a magzatra érdemes vele megbeszélni anya miért sir? Vagy hogy lehetne egy kicsit lehiggasztanom magam magnézium segít?
2012. szept. 22. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Barátnőmnek 18 hetesen derült ki,hogy beteg lehet a babája,és lehet el kell távolítani.Már 34 éves,volt vetélése,elvált,ez a kapcsolata sincs rendben,szóval nagyon szeretett volna kisbabát.Onnantól kezdve egy hétig csak sírt-sírt-és sírt.20.héten egy genetikai vizsgálaton azt mondták neki,hogy 80%,hogy egészséges.Megtartotta,de az egész terhességét végig bőgte,rengeteg stressz érte.Mi egyszerre voltunk terhesek,2 hónapos a babánk.Szerencsére az övé is egészséges.Időben született.Tündéri kisfiú.

Én úgy gondolom,hogy ha valaki meghal/közeli családtag stb./amellett nem lehet sírás nélkül elmenni,és jobb,hogyha kisírod magad,mintha magadban elfojtod.Próbálj ne idegeskedni,de a babának nem lesz baja.Milyen családtagról van szó?

2012. szept. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
férjem apukája , nehéz ugy hogya két éve slányom ne lássa hogy én meg az apja is össze vagyunk törve illetve két hét mulva temetés attol is félek
2012. szept. 22. 08:09
 3/3 anonim ***** válasza:

A 24. héten közölték velem, hogy a babám valószínű károsodással fog születni, vagy halva, vagy a szülés után hal meg. Na gondolhatod!

A terhesség elején azért sírtam, mert a párom el akarta vetetni, a terhesség közepén a genetikai eredmények miatt, a terhesség végén meg azért, mert be kellett feküdnöm a kórházba 4 hét megfigyelésre.

Holnap lesz a kislányom 18 hónapos.

Eleven, nyüzsgő, vidám, szinte folyton vigyorgó, jókedvű kis manó. :)

Semmi nem látszik rajta a stresszes terhességből. Én is folyton beszéltem hozzá, és mindig mondtam neki, hogy a pocakban jó neki, de ha majd egyszer egészségesen kijön, velünk lesz a legjobb dolga! :)

Nyugi, nem lesz baj!

Részvétem az apósod miatt! :(

2012. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!