Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, a ti párotok hogyan...

Kismamik, a ti párotok hogyan kezel benneteket azóta amióta terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

Figyelmesebb, odaadóbb, segítőkészebb? Erre gondolok. Az én párom, azt hittem, ha terhes leszek, a tenyerén fog hordozni, de ezt messze alul múlja. Sokszor vágynék egy kis kényeztetésre, de ha felhozom neki, mindig azt mondja, hogy nem beteg vagyok, hanem terhes. :( Ma reggel is erre a rossz érzésre ébredtem. Elhanyagolva érzem magam, és sírhatnékom van, ahelyett, hogy élvezném az áldott állapot örömeit.

30 hkm


2012. szept. 22. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan az édességet hordja de végképp nem kívánom így ő eszi meg mind :D de amiben tud segít arra nagyon odafigyel h ne erőltessem meg magamat de amúgy minden változatlan semmi extrákat nem csinál, de nem is várom el tőle. Ne aggódj emiatt ne keseredj el majd kiveszi a részét ha megvan a kicsi. Attól még élvezzed lehet ő is jobban beleéli magát mert ha látja h szomorú vagy akkor ő neki is elmegy a kedve tőle...de ez csak egy tanács nem kötelező megfogadni de én így tenném :) fel a fejjel ne légy szomorú :)
2012. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
annyi hogy nem emelgethetek sokjat amugy minden hétköznap ugy zajlik mintha nem lennék terhes ugyanazokat kell megcsinalnom
2012. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is igyekszem megcsinálni mindent, úgy mint azelőtt, de vmi mégis hiányzik. Keveset simizi a hasam, keveset bújik, szóval az ilyen apróságok hiányoznak, az apró kis figyelmességek. Én ha férfi lennék biztos, hogy kifejezném azt, hogy mennyire örülök annak, hogy életem párja a legszebb dologgal ajándékoz meg. Na mindegy biztos túljutok majd ezen, de most akkor is rossz.
2012. szept. 22. 09:41
 4/20 anonim ***** válasza:
második hozzászóló vagyok nálunk is ez van mondom a teher cipelésen kivül minden változatlan sajna (van egy 14 kg 2 éves lányom nekem kell még öt is cipelnem adott esteben)
2012. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk régen sem engedte hogy cipekedjek de mióta babás vagyok... Néha nevetek hogy 2 l tejet talán csak elbírok.

Figyelmesebb. Sőt az első 3 hónapban mikor émelyegtem átvette még a főzést is csak annyit kérdezett mit ennék :) nem mintha sok étvágyam lett volna de nagyon igyekezett.

Szerencsére kívánós nem vagyok így nem kell rohangálnia a boltba. Viszont bármikor megmasszíroz, sőt ha nehéz lehajolnom (33 hetes vagyok) akkor még a cipőfűzőmet is beköti :) Neki érdemes gyermeket szülni!!!

2012. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, az én párom sem volt egyik terhességemnél se ez a pocisimogatós, jajj de tündibündi terheske vagy , hozok neked éjjel 1kor is persze csokikát-típus....de ő szó nélkül felvette a gumikesztyűt és kitakarította pl. a fürdőszobát, wc-t, amikor mondtam h nagyon szédülök és rosszul vagyok a szagoktól. Ennyit tudott tenni "önerőből", mert amúgy sokat dolizik értünk, h mindenünk meglegyen, nem nagyon tudott körülöttem ugrálni. Nekem ez jelentette, h aggódik értünk és h fontos a terhességem.
2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látod, neked szerencséd van. Én is valami ilyesmire gondolok. Sokszor fáj az én hátam is, tudja, hogy hátfájós vagyok, de magától eszébe nem jutna megmasszírozni egy kicsit. A cipő bekötés...pf. Mit gondolok én? Jajj nehéz sztori, de annak örülök, hogy neked szerencséd van.
2012. szept. 22. 09:54
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Tök rossz, hogy mindenki írja a saját sztoriját, és így mindannyian hasonlítgatjuk a saját férjünket a másikéhoz. Pedig sem mi, kérdezők, sem pedig a férjeink nem egyformák. Így leginkább lehangoljuk egymást és magunkat, hogy hát igen... az én férjem... még erre sem képes... és észre sem vesszük, miket tesz meg értünk, ami fel sem tűnik! És azt sem vesszük észre, hogy lehet, a férjünk is vágyik olyan dologra, ami eszünkbe sem jut, és ha lenne "terhes nők férjei" fórum, ki tudja, miket írnának rólunk...


Szóval ne lógassátok az orrotokat!!! Várjuk örömmel a babáinkat!!!

2012. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó minden egyes szavaddal egyet értek első válaszoló vagyok. :) Jobban én se tudtam volna megfogalmazni! :)
2012. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem se az a tündi-bündi odabújós fajta. Soha nem volt az. Inkább a tetteivel mutatta ki az érzelmeit. Mita terhes vagyok,ahogy írta az előttem hozzászóló is 2l tejet nem nagyon pakolhatok. Takarítani nem takaríthatok,mert azt mondja inkább megcsinálja ő. Dolgozni úgy enged,hogy megkérem a főnököm,hogy had üljek le... Felhív,hogy minde rendben van-e,a,nem ütöttem-e be a pocakom valahova. Amikor este hazaérünk,megkérdezi sokszor volt-e hányingerem,émelyegtem-e. Tanácsokat ad,hogy hogyan tömegközlekedjek,hogy senki se üsse meg a hasam.. már már kissé sok.. :D ja,és valamelyik nap éjszaka felkeltem,hogy marha éhes vagyok,de nem volt semmi olyan ami jó lett volna. Felkelt utánnam,kocsiba ült,elment a tescoba és hozott nekem hamit.. utána reggel tök kómásan ment el konditerembe,aztán dolgozni.. este jön haza,és kezdődik előről :D érdekes... Nagyon élvezem ezt az időszakot,mert soha nemvolt ilyen a férjem. Most se bújik oda hozzám,mondogatja,hogy szeret. Ezt írtam az elején,ő inkább a tetteivel mutatja ki.

2012. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!