Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítséget kérek!...

Egy kis segítséget kérek! Adél, Zoja, Boglárka, Lora, Liliána? Melyik a legszebb név?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Adél. :))
2012. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Adél és Lora :)
2012. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Adél. Egyik kedvenc nevem.
2012. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Adél!:)
2012. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lora kedvenc nevem az Amira mellett :-)
2012. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Boglárka!!! Mi azt szerettük volna ha lányunk van de párom unokatesója most fog szülni és ezt a nevet adja neki. Nagyon elkeseredtem mert mi nagyon megszerettük ezt a nevet, de ő szül hamarabb ugyanolyat meg nem nem szeretnénk adni :/

Szóval nekem nem kérdéses a Bogi nevet imádom! :)

2012. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Adél:eddig nem tetszett,most már egyre jobban tetszik.Német-francia eredetű,nekem inkább németes,de a névben mindkét nép "keménységét" érzem.Ady Lédája (Adélja) jut eszembe.Aki egy határozott,nemes,kemény,olyan erős megjelenésű,kosztümös nő volt.Érdekes,nekem ez a név pont ezt sugározza.(Az irodalmi kiselőadásért,bocsi:D.)

Zoja:nem tetszik,nekem túl giccses,elcsépelt név.Semmiképp nem adnám a lányomnak.Valahogy ez a név nekem pont az Adél ellentéte.Szláv eredetű,nekem inkább görögös.

Boglárka:semleges,az Adélt különlegesebb,karakteresebb névnek tartom.Én inkább kislánynak tudom elképzelni,mint felnőtt nőnek.

Lora:nem rossz,szintén nem tudom elképzelni komoly felnőtt nőnek,becenév beütése van.

Liliána:ismét a "nem rossz kategóriába" sorolom.Gyerekes.Maga a név hosszú,4 szótag,ezért gondolom becéznétek.Becenévnek marad a Lili.Szintén gyerekes.

Adél tetszik a legjobban,furcsa,hogy mostanra egyre jobban tetszik.

/Lehet ez lesz a lányunk neve?:D/üdv.35hkm

2012. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Adél tetszik a legjobban
2012. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Adél :). Úgy megtetszett 2-3 hete .Ha nem lenne már fix nevünk Adélt választanék mégis :)
2012. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Adél

Boglárka nagyon népszerű

Zoja túl érdekes

Lora kislánynak jó de később nem annyira

Liliána szintén

2012. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!