Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha 14 napot...

Lehetek terhes, ha 14 napot késett, ma megjött. De alig van, inkább csak ilyen nyálka? 3x teszteltem, mindig reggel, mind3 negatív lett.

Figyelt kérdés
Spermium maximum papírról kerülhetett belém, a wc-n :/ (tudom hogy furcsán hangzik...de nem ez a lényeg.) Segítőkész válaszokat várok.
2012. szept. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolnám hogy esetleg lehetsz de így hogy 3X teszteltél így nem.
2012. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a teszt miatt szerintem sem vagy az
2012. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hallottam, hogy volt, akinek 4.teszt sem mutatott eredményt...dehát aktus nem történt, a spermiumok meg nem "ugrálhatnak csak úgy fel"...de már annyira ideges vagyok. jövő hétre van időpontom nőgyógyászhoz, de úgy érzem beleőrülök addig.
2012. szept. 22. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes...ám az idegességtől simán lehetnek ezek a tünetek,amiket írtál.
2012. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
őőőő, szóval együtt voltál a pároddal, de sperma nem került beléd, max wxpapírról érintkeztél vele, késett két hetet, három teszted negatív, és azt kérdezed, hogy terhes vagy-e. Hát nem... Legalább is 0,0000000000000001% esélyed van rá...
2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy terhes 14nap késésnél már ki kell mutatnia a tesztek a pozitívat. Én is 2hét késéssel teszteltem pozitívat. Februárban jártam úgy hogy 2hetet késett akkor én is teszteltem negatívot rá 2napra megjött. Aztán ahogy elmúlt rá 1,5hétre megint megjött be is ijedtem rendesen. A doki el is küldött vérételre és ott megállították hogy egyszerűen a szervezetem áttért másik időpontra. Azóta napi pontossággal meg szokott jönni.
2012. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!