Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 negatív teszt után még...

3 negatív teszt után még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csináltam 3 tesztet és mindegyik negatív lett, az utolsót a 46. napon csináltam. Viszont jó pár hete össze-vissza mocorog a hasam és éhségérzetem van. A menzeszem is megjött pontosan, de hamarabb elmúlt, mint szokott, rendesen véreztem, de mégis nem a megszokott volt. Szerintetek lehetek terhes?
2012. szept. 14. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl lehetséges, de semmit nem lehet kizárni. Szerintem menj el minél előbb orvoshoz. Egy kicsi esély van rá, de én nem bíznék benne... Bocsi :(
2012. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha háromszor is negatív akkor tuti nem vagy terhes. Azt hogy éhes vagy és mocorogsz az nem a terhesség jele. Az első hetekben még tünet sincs.
2012. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kizárt. most azért mert éhségérzeted van? áhh... ennyire nem lehetsz rápörögve... lazíts!
2012. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de én kizártnak tartom a terhességet.Ha negatívak a tesztek és még meg is jött akkor nem sok esélyt látok.:( Azért drukkolok neked!
2012. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2012. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy az lennél! a teszt már mutatná ha baba lenne. a mocorgás tuti nem baba, egy 4-5 hónapos terhességnél érezni a baba mozgását, a mocorgás amit te érzel csak a beleid. az éhségérzetet meg bármi okozhatja, nem csak terhességet jelenthet
2012. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nem is lenne most alkalmas, úgyhogy nem vok elkeseredve. :)
2012. szept. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!