Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes lehetek?

Most terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus 5-én voltam barátommal(még szűz vagyok) de nem feküdtünk le meg semmi csak a nemiszervemnél volt az ő nemiszerve és amikor elvette akkor olyan 5 másodperc után elélvezett de nem a nemiszervemre. Beteg lettem szeptember 17-én (influenza) és akkor az orvos mindig meg szokta nyomkodni a hasamat de nem mondott semmit hogy terhes lennék akkor most nem vagyok terhes?

2012. szept. 23. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem nőgyógyászok vannak. Vegyél terhességi tesztet!
2012. szept. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A túl korai szexről ma már leírtam a véleményem pár kérdéssel ezelőtt...


De nem jött meg a menzid, azért kérdezed?

2012. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanezt tanácsolom mint az előttem szóló innen senki nem tudja megmondani...
2012. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A meszeszem még nem állt be.. május 10-én jött meg először aztán utánna semmi..
2012. szept. 23. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először??????????????????? Akkor biztosan állíthatom, hogy még abszolút nincs helye a szexnek az életedben!!!!!!!!

Tudom, nem ítélkezést vártál! De kérlek, gondold meg!!

2012. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az igen akkor te se lehetsz több 13-14 évesnél...gratulálok!! egyébként ha lövésed sincs az egészről nem gondolod h korai még ezzel foglalkoznod??? Ehelyett inkább olvasd a biológia könyvedet!!! Szörnyű vagy komolyan! És ezt te nem is szégyenled?? vagy komolyan úgy gondolod h már elég felnőtt vagy?? mert szerintem még kis hü.ye vagy hozzá bocs a nyers fogalmazásért de az olyanok miatt van egy csomó abortusz mint te meg olyan gyerekek jönnek a világra akiknek még nem kellene...na mindegy le lehet pontozni nem érdekel de akkor is falnak megyek az olyan kis tini pics.któl mint te!!!
2012. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kellene még szexelnetek egy 4-5 évig... hogy lennél terhes ha nem került beléd semmi és még szűz vagy? repülni azért nem tudnak -.-"
2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes Jó Istenem! Szerinted tényleg ezt kell ilyenkor csinálnod? Tök komolyan otthon ülsz a gép előtt és úgy gondolod, hogy az életed teljesen rendben van???? Nem vagyok öreg, sem álszent, engem is érdekelt már korán a szex, de más gondolni és más megtenni. Közöd sincs még ahhoz a nőhöz, akivé válnod kell, mielőtt felfogod ennek az egésznek az értelmét! DE még az alap biológiával sem vagy tisztában! Először tanuld meg, amit erről meg lehet, és meg KELL, és utána cselekedj, mert ma ezt írod ki, ami természetesen teljesen esélytelen, hogy terhesség legyen, de holnapután veszélyesebben játszol és legközelebb már nem fogunk tudni bíztatni semmi jóval! A TE életed, a TE tested, a TE jövőd! De azt ajánlom, időben kezdj el gondolkodni, amíg még nem késő, mert van, amit nem lehet visszacsinálni!


Ha pedig bújkál benned valahol egy kis értelem, ezekkel kezded:


A női ciklusról:

[link]


A fogamzásgátlás módjai:

[link]


A fogamzásgátlás módjainak biztonsága (pearl index):

[link]


A szexualitás lélektani oldala:

[link]


Továbbiakban is ajánlom az internetet hasznos dolgokra fordítani, keresni, olvasni, olvasni, olvasni! A saját érdekedben! Mielőbb!!

2012. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne ítélkezzetek, addig míg nem tudjátok hány éves a kérdező!!!! Elképzelhető, hogy nagyon fiatal a sex-hez, de nekem például 18 évesen jött meg először, és akkor is vesztettem el. Nyilván a mai fiatalok (tinik) már sokkal jobban érdeklődnek a sex után, mint kicsit régebben. Nekem az a véleményem, hogy nem kell egyből letámadni ordenáré módon!!!! 28 éves 13hkm voltam
2012. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem azzal van a baj, h érdeklődik, sőt, az jó dolog! De semmilyen tudása nincs a témáról és már csinálná! Ez olyan, mintha én akarnék szívet műteni és közben azt se tudnám, melyik oldalon van...Itt nem lehet érv az, h már úgyis nagyon korán kezdik. Kezdje, ha megvan hozzá a megfelelő ismeretanyaga! A szexről nem csak annyit kell tudni, h mit hová kell bedugni!


Nem lehetsz terhes, te kis ostoba.

2012. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!