Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. heti vércsop meghatározás...

39. heti vércsop meghatározás eredménye "A" Rh: Du? Mit jelent ez? A negatív paragép

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 20:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint "A" negaív vagyok...és paragép :)
2008. máj. 16. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ember vércsoportja nem szokott megváltozni.Nem is értem,hogy miért határozták meg neked megint.Ezzel a du jelöléssel még sehol nem találkoztam.Sőőőt,vérvételem is a 34 héten volt legutóbb.

Vagy van valami spec. problémád,és azért szűrnek?Ha igen mi,mert így könnyebben tudunk mit mondani.Ha viszont minden rendben volt eddig akkor nem hiszem,hogy igen komoly jelentősséggel bírna.

2008. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. A vércsoport valóban nem változik, de ellenanyagot szűrnek, mert az változhat. Legalábbis nekem ilyesmit mondott a védőnő. Nekem is már háromszor nézték, pedig nincs semmi bajom, és ráadásul én A+ vagyok. Szerintem akkor ez is kórház függvénye. Az én papíromon nincs Du rövidítés.

Üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!