Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél is...

Második terhességnél is ugyanúgy fájhat, ha tágul a méh?

Figyelt kérdés
2. babámat várom 16 hetes vagyok, mostanában két oldalt alul szokott fájni.Csak azt hittem, most nem fogom érezni, merthogy az első babával már egyszer kitágult. Lehet ez ugyanúgy a méh tágulása?
2012. szept. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hoygne lehetne!! :)

Gyakorlatilag a méh egy csodálatos szerv, most nem tudom pontosan, utána kellene nézni, de azt hiszem 400szorsára nő terhesség alatt. De ez még nem a vége!:) Kb. 6 hét....de max. 3 hónappal szülés után az EREDETI méretére zsugorodik vissza! Így hogyne lehetne, h tágul a 2. terhességnél is ?:) /Meg amúgy is tágul, hiszen növekszik folymatosan a baba/

2012. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Nekem a második terhességnél sokkal jobban fájt, mint az elsőnél.

Szó szerint görcseim is voltak.

Néha én is aggódtam, hogy baj lehet, de végig zárt voltam, 39 hét 4 napra szültem.

De írta itt már régebben valaki, aki akkor a harmadikat várta, hogy neki is minden alkalommal egyre jobban fáj!

Nem is beszélve a szülés utáni utófájásokról- de ez most nem ide tartozik!

2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem a méhem, de a csípőm baromira fájt a másodiknál, pedig az elsőnél nem is, pedig kis korkülönbség van.

Úgyhogy persze lehet, hogy most jobban érzed ezt a fájdalmat!!

2012. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm a válaszokat!!
2012. szept. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!