Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos, Cukor! 15 hetes vagyok...

Pcos, Cukor! 15 hetes vagyok és magas lett a terheléses cukrom.8,5mmol/l. Orvoshoz kedden megyek. Ilyenkor már kell inzulinoznom magamat? Egyébként pcos-os vagyok és alapból 3x850mg-os Meforal szedek!

Figyelt kérdés
Mi lesz így velünk?
2012. szept. 23. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

szia!én sajna nem tudom a választ, de kérdezhetnék?


pcos-val rendszeres volt a menszeszed?milyen tüneteid voltak?

2012. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!

nagyon magas volta a tesztoszteron szintem,de nagyon kívántam az édességet,izzadás,szőr bár nem sok,hízás.

majd amikor megcsináltam a terheléses inzulint nagyon magas lett.ha jól emlékszem 110. miért veled mi a helyzet?

2012. szept. 23. 17:50
 3/10 A kérdező kommentje:
ja és volt vérzésem csak mindig sok késéssel.
2012. szept. 23. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
2 éve mondták h. PCOS van. azota fogytam 6-8 kg-ot nekem alapból rendszeres a menstruációm a hormonok rendben, éhgyomori cukor rendben , koleszterin még alacsony is. de nem volt terheléses cukrom. szóval nem tudom.
2012. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8,5-el még nem biztos, hogy inzulin. Nekem elég a diéta. Persze nincs PCOS-em, de szerintem lehet, hogy a diéta elég. Az orvos megmondja.
2012. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia Vera!


Neked mennyi volt a terheléses cukrod és milyen diétát kaptál? 160gr-osat? Hányadik hétben vagy?

2012. szept. 23. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én már megszültem, de nekem is pont ennyi volt a terheléses értékem. 180g-os szénhidrát diétát írtak elő a 16. héten, de már akkor mondta az orvosom ,hogy a terhességi hormonok 22. hét környékén tetőznek, így számítsak az inzulinra. Így is volt a 24. héttől napi 3x inzulinoztam magam.
2012. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Picit elszomorodtam most.tulajdonképpen bármit eszek és teszek..tök mind1.nem tudom elkerülni azt h ne emelkedjen a cukor?! de Neked már szülés után helyre állt? A szüléssel és babával minden rendben volt? Mennyit híztál így diétával?

Köszi ha válaszolsz!

2012. szept. 23. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de most láttam a kérdésed. Végig problémás volt a terhességem. Azt senki nem tudta megmondani, hogy a cukornak volt-e hozzá köze. 2x 2 hetet feküdtem kórházban. 38. hétre szültem, amikor azonnal indítani kellett a szülést rossz szívhang miatt. A baba 2810 grammal született. 53 kg-al kezdtem a terhességet és 25 kg-ot híztam összesen és még mindig van rajtam kb. 8 kg plussz. Szülés után kb . 4 hónappal újra mennem kellett terheléses cukorvizsgálatra és az alapján már 5,3 lett az értékem.
2012. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi h írtál!!!! azért érdekes h nekem is mindig tökéletes volt a cukrom..most meg hirtelen ilyen magas lett úgy h diétázom.
2012. szept. 26. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!