Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggeli tesztem pozitiv...

Ma reggeli tesztem pozitiv lett, ma vagyok 14 dpo-n és nagyon boldog! Segitenétek mire vigyázzak mit nem szabad terhesség elején? Orvoshoz ugy tudom 6. héten érdemes menni mert akkortol va szivhang, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagy nagy Gratula kismama

attol függ mikor volt beágyazodás nekem mesi elött pár nappal igy elég fiatal terhesen menetem dokihoz akkor még csak peteszák volt rá két hétre 3mm baba

szerintem szoval akkor se aggodj ha csak a baát látod és még nem lesz szivhang

2012. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gratulalok!

Semmilyen gyogyszert se szedj, igyal sok vizet, egyel savas gyumolcsoket, mert en a masodikkal igencsak begombasodtam, dokim mondta, hogy ezzel meg lehet eloznia begombasodast.

2012. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kávét ihatok?vagy jobb ha nem?nem vagyok nagy kávés de munkában meg szoktam inni egy 3az 1ben-t de ha ezzel segithetek a babámnak akkor azt sem iszom,amugy az Elevitet szedem miota tervezzük a babát
2012. szept. 24. 07:24
 4/9 anonim ***** válasza:
ihatsz kávét nyugodtan Terhes vitaint szedjél és folsavat
2012. szept. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia, gratulálok! Orvoshoz ráérsz 8 hetesen is elmenni, hogyha addig minden rendben van nincsenek görcseid és nem barnázol! Akkor már tuti lesz szivhang, én 9 hetesen mentem elöször és nagyon boldog voltam amikor hallottam a pici babám szivét! A lényeg sokat pihenj és egyél rendszeresen! Hogyha terhesség elött tornáztál nyugodtan folytathatod amig nem durva sportról van szó! Szedjél folsavat és magnéziumot, az nagyon fontos a babának, lazullj és élvezd a babavárás örömét! Szex ugyanúgy mehet tovább csak persze nyugusan! BOLDOG BABAVÁRÁST kivánok neked! 12 hetes kismama
2012. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2012. szept. 24. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
elözö vagyok, a kávéról annyit hogy napi 1 kávé belefér én is kávézom, mert nélküle fáj a fejem, nyugodtan kávézhatsz!
2012. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gratulálok :)

ráérsz 8 hetesen is menni ha semmi panaszod nincs, akkor már tuti lesz szívhang. Vitamint szed tovább, mellé szedhetsz még MagneB6-ot, az jó a hasszurka ellen amit majd fogsz is érezni ha elkezd nőni a méhed. Gyümölcsöket egyél, de mértékkel, mert hát hízlalnak azok is :) szex mehet, csak legyetek óvatosabbak. Boldog babavárást


26+4 hkm

2012. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van köztetek olyan aki itta a cickafark és palástfü teákat?nem tudom hogy a palástfüvet igyam e tovább?
2012. szept. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!