Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csak ülve vagy fekve...

Miért csak ülve vagy fekve érzem még csak a baba rezdüléseit?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok igy ruhán keresztül (kismamagatya van rajtam néha néha érzem hogy rug egyett de ha állok alig vagy szinte nem is érzem
2012. szept. 24. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalatomat tudom megírni: én kb. 23-24. héttől éreztem állva/ülve a baba rúgását, látni pedig pár napja látom ritkán.

29hkm

2012. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18 hetesen én is így voltam vele. Csak akkor éreztem, mikor munka közben leültem vagy lefeküdtem este. Most 31 hetes vagyok és érzem aktív mozgás közben is :). Sőt, néha úgy kidudorodik, hogy látni melyik felemre vándorolt a pocakomban :)
2012. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert akkor jobban rákoncentrálsz. Én is csak este érzem a rezdüléseket, amikor már nyugiban fekszem.

20 hkm

2012. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!