Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek a terhessége...

Volt valakinek a terhessége során a hüvelybemenet mellett megvastagodott, kidudorodó ér? Mire számítsak a szülésnél? 3. baba, eddig nem volt ilyenem.

Figyelt kérdés
Szeretnék természetes úton szülni (tudom ez nem kívánság műsor..), az első kettőt is úgy szültem. Viszont azt mondták néhányan, hogy ez egy ütőér és, ha szülésnél elpattan akkor el is vérezhetek. Dokihoz jövő szerdán megyek (okt. 3.) és őt természetesen megkérdezem mire számítsak, csak, ha valakinek már volt ilyen érdekelne, hogy hogyan alakult a szülése. Mindenkinek előre is köszi!
2012. szept. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Már nem tudom, pontosan hol, de valahol lent, a nagyajaknál nekem lett egy nagy pukli. A doki se tudta, mitől van, és mivel fekve sokkal kevésbé látszott, abban maradtunk, hogy visszér lehet. Semmi gond nem volt, természetes úton szültem és visszahúzódott magától :) Az első terhességnél nem volt ilyenem, a másodiknál lett :S

2012. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy a hüvely mellett volt, tehát azon a részen, csak arra nem emlékszem, mennyire közel.
2012. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!