Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 15 hetesen...

Normális, hogy 15 hetesen ennyire mozgolódik bennem a bébike?

Figyelt kérdés
A hátamon fekve hol az alhasom jobb oldalán dudorodok, hol a bal oldalon, hol pedig középen. Ő vándorol, vagy a méhem? Első terhességem, magát a babát még nem éreztem mozdulni.
2009. aug. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes a kérdésed. Látod, hogy dudorodik a hasad, de a babát még nem érzed mozogni? A kettő valahogy üti egymást.
2009. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most őszinte leszek, én a második babámat várom, nyilván így sem tudok mindent, nem is tudhatok és sok mindent nem tapasztaltam még, de én sem értem, hogy hogyan dudorodhat jobbra-balra a hasad, mozoghat a méhed, amikor a babát még nem érzed... Ha a baba miatt dudorodna, mert ő nyomná ki, akkor már fixen éreznek kellene az ő mozgását is.

Egyébként milyen magasságban történik mindez? A szeméremdombod fölött kb mennyivel? Biztos, hogy ahol a dudorodást érzed, már ott van a méhed?

2009. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyet én is látok. Ezt a dudort nálam nem úgy kell elképzelni, hogy egyik pillanatról a másikra, hanem egyszer csak lefekszek, és mintha a bal/jobb (mikor hol) dagadtabb lenne a hasam. Aztán reggelre elmúlik. A babát konkrétan én sem érzem.

15 hetes

2009. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is az első babámat várom.16 hetes vagyok. és pont ugyanezt érzem. és a babát én sem érzem még. csak ezt a mozgó dudort. Tudod én minek tudom be? nem leht keményedés? mert aztán elernyed. tudom korai, de én pont ezért lettem veszélyeztetett terhes. sok keménedéstől. ezért gondolom...
2009. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A masodik valaszolo vagyok: kemenyedes tenyleg lehet. Enyhen huzo erzes nincs olyankor a hasadban?
2009. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy nem vagyok egyedül... 20:34-es nagyon jól írtad le a szitut. Ez van nálam is. A keményedéssel kapcsolatban viszont nem tudom, hogy mikor nevezünk és mit annak - csak nem kellene elkezdenem nyomkodni a hasamat... A különféle érzésekkel kapcsolatban, elég problémás az esetem, szinte mindig fáj valahol a hasam, így nem is tudom, hogy mit kellene éreznem pontosan.
2009. aug. 2. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

én épp a másik oldal vagyok, nekem mindig csak a bal oldalon, a köldököm alatt 2-3 centivel, mindig ugyanott van a dudor.


15 hetes

2009. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a védőnőmet, hogy mi a helyzet ilyenkor: azt mondta, hogy mivel elülső-oldali a bébike méhhez történő tapadása, valószínű, hogy nem kényelmes neki a háton fekvés, inkább oldalt feküdjek, vagy tv-nézésnél félig ülve. Kérdeztem a keményedést is, azt mondta, hogy szedjek MagneB6-ot vagy MagneSol-t, de a napi 3-4 keményedés még normálisnak modható.
2009. aug. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!