Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel leestem (lecsúsztam)...

Ma reggel leestem (lecsúsztam) egy 2fokú lépcsőről. Lett valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon beütöttem a farcsontomat és nagyon megijedtem. A farcsontom azóta is fáj,a hasam is egy picit,de lehet,hogy csak a farcsontból sugárzik ki a fájdalom.Vérzés szerencsére nem volt eddig,bár gyakran ellenőrzöm.A babuci is mocorog.25.hétben vagyok.És megemlítsem szerintetek a dokimnak,ha legközelebb megyek hozzá?Úgy félek,remélem nem lett semmi baj?!
2008. máj. 17. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem menj be az ügyeletre,e´s nézesd me a babát.már túl vagy a félidön.Szerintem nem történt baj.Èn biztosan megnézetném,hogy megnyugodjak.

15hetes kislány anyukája.

2008. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nézesd meg magad, ha aggódsz, de nem hinném, hogy bármi baja lenne a babádnak. Anyukám velem a 8. hónapban pont a hasára esett, amikor futott a busz után. Nem lett semmi gond. De akkor megfogadta, hogy ő többet busz után nem szalad...
2008. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, jobb félni, mint megijedni! Reméljük, nem lesz baj!
2008. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 21. héten akkorát estem a jégen mint az ólajtó,mert valami tapló nem volt képes leszórni a háza előtti járdát.Védve van odabent a pici.

Ha nagyon aggódsz ugyan bemehetsz,de mivel se vérzés,se semmi hasonló,így nem hiszem,hogy baja lehetne a gyereknek.Maximum a farcsontodnak.

2008. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia..mindenképp menj be mert hasra és fenékre esni nem jo terhesen a méhlepén leválás miatt.nem ijjezgetlek csak menj.elsö a baba..ha a kezeddel megtartottad magad akkor nincs gond.ha az orvos azt mondja minden rendben menj és üsd szét az a lépcsöt:D:D:D
2008. máj. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!