Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi teát, és kávét és...

Mennyi teát, és kávét és milyen fajtát isztok? (terhesség alatt)

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kávét semmit,ne mondja senki, hogy jót tesz,teát pedig a bioboltban veszem,afrikai roibos tea,totál koffein mentes.kisbabáknak is adható.
2012. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pörkölt koffeines kávé, 1 adag kétfelé osztva reggel egy fél, sok tejjel, ebéd után a másik fél szintén sok tejjel, teát egyáltalán nem iszok. De pl ma reggel megittam egy adagot reggel és fel sem ébredt rá. Második gyerek,az elsőt sem zavarta, sőt szoptatásnál is sokáig mentes kávét ittam aztán visszatértem a megszokotthoz, semmi hatása nem volt a babára.
2012. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tejes kávét iszok,de csak ha nst-Re kell mennem,mert ettől felébred a babám. Ezt 2 naponta,de ez is csak ilyen 3in1 "kávé". Teát rég nem ittam,talán nyáron utoljára,júliusban,sima gyümölcs teát.
2012. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reggelente egy főzött kávé tejszínnel és egy cukorral.Ne mondja senki, hogy ennyitől baja lesz.Egyet a doki is engedélyez.
2012. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Napi 1x kv-t kb 1dl tejjel+tejszínhabbal iszom. Teát gyümölcsöset szoktam napi fél litert. Szerintem ettől semmi bajom nem lesz (elsővel sem volt).
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Cikória kv-t ihatsz, az nem kv, de egészséges és kv ízű :).

Ha tea akkor csak borsmenta.

2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tünndérke válasza:
Én reggeli friss kávét tejszinnel a nőgyogyászom ajánlotta annyir alacsony szokott leenni a vérnyomásom
2012. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zombee ***** válasza:
Alghazaalen teát iszok, napi 2 litert kifőzök egy fél "tojással", kevés citrom+cukor és kész a jó erős itóka.
2012. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!