Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt ilyen korán valaki?...

Van itt ilyen korán valaki? Nagyon fáj a torkom. Mit vehetek be rá? A dokim csak délután rendel.

Figyelt kérdés
:( :( 19 hkm
2012. szept. 26. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi van otthon?

Nekem a mézes-fokhagyma nagyon be szokott jönni, meg a Tantum Verde!

Ha köhögsz is, akkor majd vegyél Stodal szirupot!

Én tavaly 32 hetesen voltam olyan beteg,hogy azt hittem meghalok. A dokim semmit sem írt ki, mondván terhes vagyok.

Vettem Stodal-t és rendbe hozott!

Jobbulást!

2012. szept. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jo reggelt! En homeogene homeopatias bogyot kaptam a gyogyszertarban es segitett. Nem biztam benne mert nagyon be volt gyulladva de tenyleg jo.

es tea, tantum verde azok is jok, lezsibbasztjak a torkod. Jobbulast!

2012. szept. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kanalazz mézet,igyál forró teát (ezt is mézzel,ne cukorral), tartsd melegen a nyakad. Na meg lehet szopogatós tablettát is alkalmazni,de én a tea+méz kombóra esküszöm.

Jobbulást!

39 hkm

2012. szept. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Ezekből csak tea meg szopogatós cukorka van itthon azt pont tegnap vettem a tesómnak. Az első utam reggel a gyògyszertár lesz.
2012. szept. 26. 05:21
 5/8 anonim ***** válasza:

sziaszia! 2 napig épp én is e miatt szenvedtem! sok mézes te,negró meg kendővel bekötött torok 2 nap alatt elmulasztotta a fájdalmat. igaz most meg köhögök és folyik az orrom,de én sem merek bevenni semmit :S

sok sikert és jobbulást!

13hkm

2012. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kismamaként ajánlották a Tantum Verde spray változatát. Nekem nagyon-nagyon jó volt. Nem csak elzsibbaszt, hanem fertőtlenít is. A szopogatós tabletta viszont nem jött be.
2012. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a fiammal, mikor terhes voltam, nagyon beteg lettem. Torokfájás, fájdalom láz, és társai. Én felvettem a háziorvosnál három injekciót, és teljesen felgyógyultam ez idő alatt. Már másnap jól éreztem magam, 3 nap múlva, már nem fájt semmim. Persze a babámnak nem lett semmi baja, én úgy voltam vele,h. inkább hamarabb gyógyuljak meg, minthogy 3 napig lázas legyek. Nekem is a torokfájásba a tantum verde szokott segíteni. De én azt ajánlom, ha rosszabbul leszel, kérj te is injekciót. A dokid úgy is tudni fogja,h. milyet adhat be.
2012. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki Tantum verdét javasolt torokfájásra.
2012. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!