Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhes vagyok! Még...

18hetes terhes vagyok! Még nem érzem hogy megmozdult volna a babám! Volt más is így ezzel?

Figyelt kérdés
első babám

2012. szept. 27. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ja ja én második babu 3 napja nagyokat rugot tegnap alig ma még nem éreztem de állitolag ez változik mikor milyen aktiv pont betöltöttem a 18 hetet mikor elkezdett "kaparászni"
2012. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert a 20. hét körül fogod érezni. Majd a másodikat lehet már előbb.
2012. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pontosan ma vagyok 18+1hetes! azért kérdezem mert már a nőgyógyászom a védőnő is kérdezte hét eléjen érzek e valamit! és igazából azt se tudom mit is kellene érezmen:-) már nagyon várom:-)
2012. szept. 27. 08:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a 19. héten éreztem először. Nekem is az első babám.
2012. szept. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mind a hármat csak a 20. héten éreztem először. Nyugi, mozog ő, csak még te nem érzed, ez teljesen normális, főleg az első babánál.
2012. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 19 hetes vagyok, múlt héten éreztem először, de csak később tudtam meg, hogy az az volt. Lehet, hogy te is érezted már, csak nem tudtad, hogy az a babád mocorgása. Ne erős rúgásokra számíts, inkább olyasmire, mintha kis buborékok mennének a hasadban, vagy alul a húgyhólyag környékén, esetleg valamelyik oldalon alul. Nekem ilyen volt. Aztán mikor egyre többször éreztem és sokszor ismétlődött, akkor jöttem rá, hogy ez már a magzatmozgás. Most is gyakran érzem, főleg reggel és este, mikor lefekszem. Volt napközben is, de akkor ritkább, vagy csak akkor mást csinálok és nem figyelek rá annyira.
2012. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként nekem is első babám és a 18. héten már én is vártam, hogy na, mikor mozdul meg, mégse tudtam rögtön, hogy ez már az volt. De így idővel már tudom (meg a dokit is kérdeztem, hogy ez az lehetett-e és azt mondta, igen.) Azt is mondják, hogy akinek első baba, az később érzi meg, vagy ha első fali a méhlepényed, akkor is később érzed csak. Nekem hátsó fali, szóval ezért érezhettem meg időben. Szóval ne aggódj, van még idő bőven (van, aki csak a 20. hét körül érzi).
2012. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia nekem a 22heten ereztem h megmozdult nem minden baba egyforma amugy nekem is az elso babam,ne agodj mert meg van ideje boven
2012. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elfelejtettem irni hogy en is igy voltam h azt sem tudtam hogy mit kell erezni de ez olyan erzes h egybol fogod tudni hogy o az ezt nem fogod osszeteveszteni semmivel 36hkm
2012. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes vagyok,de még most sem vagyok biztos abban,hogy érzem... Pedig az uh szerint elég aktív! :))))

Nekem vastagabb a hasfalam,ezért nem érzem úgy,mint egy vékony..

2012. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!