Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik hogy érzitek...

18 hetes kismamik hogy érzitek magatokat, mekkora a babótok, mi lesz a baba neme? Én pénteken megyek uh-ra, remélem megmutatja magát! Jobb oldalon, mélyen tapadt a méhlepényem ezért sokat kell pihennem, csak nagyon uncsi!

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én pénteken voltam uh-on.Minden rendben.És végre megmutatta magát.KISLÁNY:-)) Még a nyelvét is kinyújtotta rám.A doki csinált is róla képet.22 cm és 260gramm.Jól vagyok csak ez a nagy meleg eléggé kikészit.Pihenj sokat és drukkolok hogy megmutassa magát a babód.
2009. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én ma voltam uh-on(18+1),sajnos nem mutatta meg magát.Faros a picurunk így rajta csücsült a micsodáján:)A méretei:BPD:42 mm,FL:23 mm.Amúgy minden rendben,jól vagyunk:)Becsült súlyt felénk ennyi idősen még nem mondanak.
2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!