Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek a Hcg-line...

Nini24 kérdése:

Mennyire hihetek a Hcg-line tesztnek?

Figyelt kérdés
Szombatra nem vártam, nem is jött! Closty+choragon kúrán voltam ebben a hónapban! Tegnap este teszteltem egy halvány pozitívat Hcg-line teszttel, ma pedig, 2. pisiből a Clearblue negatív! Melyiknek hhetek?
2009. aug. 3. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két HCG-lineom sem hazudott. Sokadik vizeletből is pozi lett. A Clearblue-t sajnos nem ismertem, így a kérdésedre nem tudok sajnos válaszolni, de mivel láttam, hogy nem írnak Neked, gondoltam elmondom a saját tapasztalatomat.

Mondanám, hogy várj két napot és tesztelj megint, de úgyse fogod kibírni :-)))))))))) tudom magamról.

Kívánom, hogy a HCG-line legyen a valós.

2009. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Én is remélem, hogy a Clearblue hazudik! Szép napot!
2009. aug. 3. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a HCG-line nem hazudott sosem.Amikor nem voltam terhes, akkor negatív, és amikor igen, akkor egyértelmű pozitív. Viszont a Clearblueról is jó tapasztalatom volt. Reggel csinálj még egyet bármilyen teszttel, most már biztosan fogja mutatni! Szorítok, hogy sikerüljön, és írd meg az eredményt!!!!
2009. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött! Csináltam még egy tesztet, ami alig láthatóan, de 2 csíkos, erre megjön! :((((((
2009. aug. 4. 07:49
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Nagyon sajnálom!! De ne add fel! Nekem is volt ilyen, több pozitív teszt, aztán 4 nap késéssel megjött. Rá két hónapra már ismét terhes lettem, és most a 4. hónap végén járunk.

Hidd el, hogy már az is nagyon jó, hogy volt pozitív teszted, mert így hamarosan sikerülni fog!!

2009. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kicsit jobban érzem magam attól, amit írtál! Nagyon gratulálok nektek!
2009. aug. 4. 13:37
 7/10 A kérdező kommentje:
A 2.válaszolótól kérdezném, hogy te akkor elmentél dokihoz, mikor mégiscsak megjött? Én el akartam menni,de szabin van! Ilyenkor nem kell, nem? Tehát ez nem olyan vetélés, mint mondjuk, ha később lett volna baj, nem? Ne haragudj, ha hülyeséget kérdezek, de én még nem jártam így...
2009. aug. 5. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem még olvasod a válaszomat. Én telefonon kérdeztem a dokit, amikor elkezdtem vérezni, és azt mondta, hogy hagyni kell "elmenni". Ha tovább tart a vérzés, mint 5 nap, vagy valami más panaszom van (láz, erős görcs), akkor kell menni. Nekem 5 napig volt vérzés, persze nagyon erős, de rendbejöttem. Hogy vagy azóta? remélem minden rendben!!!
2009. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál! :) Azóta jól vagyok, köszi! Voltam dokinál tegnap, azt mondta minden rendben, baba nincs, és nem látja, biztos volt-e! :( De azt mondta próbálkozzunk, aztán a köv. mensinél menjek, újra clostyzunk! :) Remélem, arra már nem kerül sor! :) Nektek sok egészséget és boldogságot kívánok! Puszi!

2009. aug. 11. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
hcg van ráírva a tesztre,fehér és kazettás
2017. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!