Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő egyáltalán nem...

A védőnő egyáltalán nem foglalkozik velünk. Hozzátok sem ment ki soha?

Figyelt kérdés

3 év alatt egyszer sem jött ki.

1. fiúnkat vittük, többször.

2. terhesség veszélyeztetett volt, szóltam, hogy feküdnöm kell-nem jött, nem érdeklődött

3. terhesség, voltam bent az elején, de most megint veszélyeztetett vagyok, félóra buszút a védőnő, telefonon beszéltünk, azt mondta, majd, ha erre jár kijön.

Ez 2 hónapja vol. Nem jött. Soha nem volt nálunk.

Ez normális dolog?


2012. szept. 28. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, de sajnos sok védőnő ilyen! :o( Valamiért iszonyú lusták és minden fontosabb nekik, mint a munkájuk. Nekem szerencsém van, egy nagyon lelkiismeretes, lelkes védőnénink van. A Lányom másfél éves koráig havonta jött, azóta újra babát várok, én megyek hozzá vagy ő jön, de 5 percre van tőlünk. Viszont tudom, hogy messzebbre is ugyanilyen becsületesen elmegy. Ja és soha nem érkezik bejelentés nélkül, mindig előre egyeztetünk, nem rohan, meghallgat, tanácsot ad. Korrekt, imádom.

Szerintem jelentsd az illetékesnél a védőnőd viselkedését! Nem, a lógásért kapja a fizetését!

2012. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az, ha gondolod panaszt tehetsz a vezető védőnőnél, már ha szeretnéd, hogy kijárjon a védőnőd.

A helyedben különben sokan örülnének, hogy békén hagy!

Amúgy meg van határozva, hogy milyen sűrűn kell(ene) látogatnia (veszélyeztetett terhest akár havonta is, újszülöttet hetente 6 hetes korig, csecsemőt havonta, 1-3 éves korig negyedévente, de ezt tényleg sok helyen hanyagolják már, azért 1 éves korig legalább illik kimennie néhányszor, a többi alkalommal pedig legalább telefonon beszélhettek), amit a főnöke ellenőriz is, nem tudom mit hazudik be (ami amúgy okirat hamisításnak számít)!

Akkor a második babádat súlymérésre sem vitted el külön, csak az oltásokra?

Vannak azóta státuszok is, amire be kell vinni a babát majd.

Azt sem tudja mi van a terhességeddel, milyen vizsgálatokon voltál?

Megkérdeztetem, hogy milyen okból vagy veszélyeztetett kismama?

Itt egy link a vezető védőnőkről, ha panaszt szeretnél tenni. Ki fogja vizsgálni az ügyet.

[link]

2012. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, soha nem mérte meg a 2. gyerekemet sem. Oltást a doki adja.

Kinyílt a méhszájam, örülök, ha a két gyereket ellátom, nem tudok velük és nem is akarok buszozni félórákat, amikor tudom, hogy köteles lenne kijönnie.

A 26. héten beszéltem vele telefonon, elmondtam mindent, tudja, hogy 36 éves vagyok, hogy alacsony lett az afp, hogy kinyílt a méhszájam.

Kértem, hogy jöjjön ki, azt mondta, majd ha erre jár. Ez a körzete, szóval máshoz sem járna ki??????

30. hetes kismama vagyok most.

2012. szept. 28. 08:38
 4/5 A kérdező kommentje:

És azt is tudja, hogy a kislányom kis súlyú. 19hós és mostmár végre 10kg, de sokáig 8kg volt, erről is tud, mert mondtam.

Lehet, hogy amiket mondok, azt adminisztrálja.

2012. szept. 28. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk 1x-2 x volt kint de csak azért mert én mondtam hogy leviszem inkább a 15percre lévö rendelöbe ,igy én minden fontos dolognál és státusz vizsgálatra elvitem a védönöhöz ,söt amikor kislányomat vártam akor is én mentem hozá .amugy jó fej védönénink van .
2012. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!