Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. heti terheléses vérvétel...

26. heti terheléses vérvétel mellé beküldött vizeletemben sok a baktérium, bajt jelenthet? Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
védőnőm szerint ne aggódjak,de hát mégis...
2012. szept. 28. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én kaptam rá antibiotikumot, kérdezd meg a háziorvosodat.
2012. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nincs tragédia. Nekem ezt a 36 héten volt. Ha nem csíp a vizelet és nem jársz sűrűbben nem vagy lázas akkor nincs gond. Nekem legalábbis nem volt ezzel gond.
2012. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ma akartam volna menni hozzá,de szabadságon van a drága!majd akkor hétfőn...de azért köszi a választ!
2012. szept. 28. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, már ne is haragudjon a védőnőd, de igenis baj!

Menj el a háziorvosodhoz vagy a nőgyógyászatra és kapsz antibiotikumot olyat, ami nem árt a babának.

Ha baktérium van a vizeletben, az okozhat fertőzést, gyulladást. Nem ijesztgetni akarlak tényleg, ne értsd félre, de a kisfiamnál mikor legutóbb baktériumot találtak a vizeletében, sajnos már későn vették észre, akkor már vesemedence gyulladása volt.

De akár lehet húgyhólyag gyulladásod vagy bármi. Azonnal orvos!

2012. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a terhesség alatt.A nőgyógyász azt mondta nem gond,más értékek rendben voltak tehát nem volt gyulladás.Mennyi volt a batérium?a határ érték 1000.
2012. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem volt határérték írva!úgy volt feltüntetve,hogy :sok baktérium!
2012. szept. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!